عروسکی ها صاحب خانه شدند


 مرضیه برومند در مراسم اختتامیه جشنواره تئاترشهر از خانه‌دار شدن نمایشگران عروسکی خبر داد و گفت: امیدواریم این مکان با مساعدت آقای قالیباف به یک خانه مورد نیاز نمایشگران عروسکی تبدیل شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک، «مرضیه برومند» دبیر هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک در مراسم اختتامیه جشنواره تئاترشهر خبر از خانه‌دار شدن نمایشگران عروسکی داد و گفت:«در آن روزهای اولی که در غم از دست دادن استاد و شوهر خواهر عزیزم بودم، خبری به گوشمان رسید که به لطف محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، سرانجام نمایشگران عروسکی صاحب خانه شدند و این خبر غم و اندوه من را کم کرد. آقای قالیباف از شما متشکریم و قدردان شما هستیم.همه ما می‌دانیم شما چه کارهایی برای ما کرده‌اید و چه کارهایی را می‌خواستید اما نتوانستید به سرانجام برسانید. از شما می‌خواهم که شهردار باقی بمانید، چرا که وجودتان برای ما هنرمندان مغتنم است».

وی در ادامه با اشاره به این مطلب که خانه عروسک هنوز آماده نیست، یادآور شد:« در حال حاضر مکان خانه عروسک مشخص شده، اما هنوز کامل نیست و امیدواریم با کمک و مساعدت شما و همکارانتان این بنا تکمیل و تبدیل به مکان فرهنگی ویژه نمایش عروسکی شود.»

مرضیه برومند در ادامه افزود: «همان طور که خودتان در گفته‌هایتان بعد از فوت مرحوم رشیدی اشاره کردید که آخرین آرزوی وی توسعه تماشاخانه سنگلج و الحاق ساختمان مجاور به این ساختمان تئاتری بود، در این جا خواهش می‌کنم آخرین خواسته وی را برآورده سازید و دستور الحاق ساختمان مجاور به تماشاخانه را بدهید».

در پایان ، مرضیه برومند به نمایندگی از نمایشگران عروسکی لوح تقدیری را به محمدباقر قالیباف؛ شهردار تهران تقدیم کرد و در پایان گفت: شما چهره خوب و مهربانی دارید و این باعث دلگرمی هنرمندان است و نگاه خندان شما به هنرمندان آرامش می‌دهد. خیلی خوب است که شهردار شهر فردی خوش قیافه است. ما این لوح را با عجله آماده کرده‌ایم چون در ابتدا قصد داشتیم در مراسم افتتاح «خانه عروسک» این لوح را به شما تقدیم کنیم اما از آنجا که به ایام سوگواری می‌رسیم این لوح را تقدیم می‌کنیم و در فرصت مقتضی، لوحی زیباتر و به‌همراه چندین عروسک به شما تقدیم می‌شود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *