مرضیه برومند : می خواستم جشنواره را به گونه ای برگزار کنم که تهران پر از عروسک شود


پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی سرانجام ۲۹ شهریور ماه در تالار وحدت به کار خود پایان داد . 

تئاتر فستیوال

پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی سرانجام ۲۹ شهریور ماه در تالار وحدت به کار خود پایان داد . خبرنگار تئاتر فستیوال پس از پایان مراسم به سراغ مرضیه برومند ، دبیر پانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی رفت و نظرش را راجع به این دوره از جشنواره ، به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی جویا شد . برومند با اشاره به آنکه تصمیم داشت پانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی را به صورت گسترده برگزار کند ، گفت : همانطور که روی صحنه گفتم ، من خیلی ایده آل ها داشتم ، خیلی تصویرهای زیباتر داشتم ، فکر می کردم می توانم این جشنواره را خیلی گسترده تر برگزار کنیم ، به گونه ای که شهر تهران پر از عروسک شود ولی خب این اتفاق نیافتاد ولی تا همین اندازه هم خیلی راضی هستم ، فکر می کنم قدم هایی برداشته شد ، توجه ارگان ها ، سازمان های دیگر جلب شد ، همکاری هایی داشتیم و این خیلی خوب است .

دبیر پانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی در پاسخ به سوال خبرنگار تئاتر فستیوال مبنی بر رقابتی بودن جشنواره عروسکی بیان کرد : می شود نظرسنجی کرد و دید اگر بچه ها ترجیح می دهند ، می توان آن را رقابتی کرد چون معمولا جشنواره عروسکی غیر رقابتی بوده اما مثل اینکه در تمام دنیا یواش یواش دارند جایزه هایی می گذارند ولی رقابت برای حضور در بخش اصلی جشنواره در واقع خودش نوعی مسابقه بوده است .

کارگردان شهر موش ها ۲ درباره سرنوشت نمایش هایی که در جشنواره اجرا شدند ، اضافه کرد : باید بررسی کنیم و چند نمایش را پیشنهاد و پیگیری کنیم ، ببینیم به کجا می کشد .

برومند درباره دبیر جشنواره بعدی نیز اذعان کرد که هنوز دبیر بعدی جشنواره بین المللی نمایش عروسکی مشخص نشده است .

پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک از ۲۲ تا ۲۹ شهریور ماه در تهران برگزار شد .

يک نظر ثبت شده است .

  1. نوید نوری گفت:

    درود بر مرضیه برومند
    درود بر شهر موشها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *