مرکز آموزش تئاتر استانووسکی لهستان فراخوان داد


مرکز آموزش هنرهای نمایشی استانووسکی لهستان-گارجنیدزه، از ۲۰ تن از افراد واجد شرایط در سنین مختلف و با ملیت های مختلف برای شرکت در یک دوره فشرده تابستانی ۱۰ روزه دعوت کرده است.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، مرکز آموزش هنرهای نمایشی استانووسکی لهستان قرار است در تابستان امسال از ۲۰ تن از افراد واجد شرایط در سنین مختلف و با ملیت های مختلف دعوت کند تا در دوره فشرده ۱۰ روزه با این مرکز اروپایی همکاری کنند و با تاریخچه غنی هنرهای نمایشی این مرکز آشنا شوند.

هدف از برگزاری این دوره های آموزشی ، آموزش روشهای بازیگری، تمرینات مقابله ای، اجراهای شبانه، آموزش تکنیک های آوازی و موسیقی هردو از دوران باستان و از زندگی کردن سنتهای بومی، کار با پیکرنگاری یونان باستان و هنرحرکت، اتودهای گروهی، ارائه عملکرد از مجموعه فعلی گارجنیدزه،ارائه اجرا از رپرتوار کنونی گارجنیدزه و تمرینات تئاتری و مقالات آزاد است.

 این دوره آموزشی با ۲۰ تن از افرادی که شرایط حضور در این دوره را دارند ،  در ۱۰ روز متوالی و با ۶ ساعت جلسه و کار روزانه در اواخر تابستان در دهکده گارجنیدزه برگزار می شود و  از مدعوین در اتاق های میهمان مرکز تئاتری و خانه های خانوادگی در  این دهکده گارجنیدزه میزبانی خواهد شد.

قرار است گروه های دانشجویی جوان از کشور لهستان که وابسته به آکادمی تئاتر گارجنیدزه هستند نیز در این جلسات شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *