مریم کاظمی با «شاهزاده خانم بد ترکیب» به تالار هنر می‌رود


مریم کاظمی با کارگردانی نمایش «شاهزاده خانم بد ترکیب» که برای کودکان و نوجوانان نوشته شده است به صحنه برمی‌گردد.

مریم کاظمی

به گزارش تئاتر فستیوال ، مریم کاظمی بازیگر و کارگردان تئاتر، تمرین نمایش تازه اش با عنوان «شاهزاده خانم بد ترکیب» را برای اجرا در تالار هنر آغاز کرد.

پس از اجرای نمایش های رام کردن زن سرکش، کلوچه دارچینی و غول بزرگ مهربان این بار مریم کاظمی تولید نمایش «شاهزاده خانوم بدترکیب» را برای مخاطبان کودک و نوجوان آغاز کرده است.

در این نمایش بار دیگر حسین محب اهری و مریم کاظمی همبازی می شوند.

«شاهزاده خانوم بد ترکیب» که کاری از گروه تئاتر مستقل است با همکاری  آنا نمکچیان، پریسا فلاح زاده، نازنین صفا، شیما میرمهدی، میترا کریم خانی، نرگس صفا منش، مهناز غمخوار، آزیتا خرمی، مریم علیپور و سعید قره داغلی، مهراد زمانی، علی خلعتبری، مهدی رمضانزاده و … برای اجرا در تالار هنر آماده می شود.

«شاهزاده خانم بد ترکیب» نوشته اوراند هریس است که ترجمه آن را سید حسین فدایی حسین انجام داده و ماجرای شاهزاده خانم اسمرالدا را به نمایش می گذارد. در این نمایش، شاهزاده خانم اسمرالدا شبیه دیگر شاهزاده خانم ها نیست، چشم هایش بی روح شبیه شیشه، بینی اش سر بالا مثل فنجان و دهانش رو به پایین و اخمو است. همه فکر می کنند او زشت است ولی کسی جرات ابراز آن را ندارد تا اینکه …

در این پروژه طراحی و ساخت عروسک را سهیلا باجلان، طراحی گریم را افسانه قلی زاده، طراحی پوستر و بروشور را پریسا فلاح زاده و عماد سالکی، طراح صحنه رضا مهدی زاده، ساخت موسیقی را فرید نوایی و عکس را سیامک زمردی مطلق بر عهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *