مریم کاظمی دبیر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان شد


مدیر کل هنرهای نمایشی طی حکمی مریم کاظمی بازیگر و کارگردان تئاتر را به عنوان دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان منصوب کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، در متن حکم مهدی شفیعی مدیر کل هنرهای نمایشی برای مریم کاظمی آمده است:

«هنرمند گرامی

سرکار خانم مریم کاظمی

تئاتر کودک و نوجوان به واسطه ارتباط نزدیک و اثرگذار با جامعه پویا و جویای این رده سنی همواره از مهم ترین حوزه های تئاتر بوده است.

دراین میان جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با تجربیات ارزنده بیش از دو دهه برگزاری نقش ویژه ای در هدایت، ایجاد شور و انگیزه و تقویت گروه های نمایشی داشته و دارد و آگاهی‌بخشی وتشویق و ترغیب کودکان، نوجوانان و خانواده ها به حضور در تالارها و مکان های اجرای این گونه از تئاتر را با هدف کمک به ساختن فردایی روشن تر، دنیایی پاک تر و پرنشاط برای فرزندان شایسته این سرزمین دنبال می کند.

نظر به تخصص و تجربه سرکارعالی و اتفاق نظر با مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به موجب این حکم به عنوان دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان منصوب می شوید.

امید که در سایه مهر خداوند بزرگ و با بهره گیری از رهنمودهای هنرمندان و صاحبنظران این حوزه و استفاده مناسب از توان و قابلیت های موجود در استان همدان و تعامل سازنده با مدیران فرهنگی این استان در برگزاری شایسته این رویداد هنری پیروز و سربلند باشید.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *