مسعود کرامتی به جمع بازیگران «بوف نه چندان کور» پیوست


مسعود کرامتی بازیگر، کارگردان سینما و تئاتر در نمایش «بوف نه چندان کور» به کارگردانی محمدعلی سجادی بازی می‌کند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، مسعود کرامتی بازیگر، کارگردان سینما و تئاتر که در کارنامه کاری خود نمایش هایی چون نگاهمان می کنند، مرد برهنه، مرد فراگ پوش و گالیله را دارد، این بار با «بوف نه چندان کور» به ایرانشهر می آید.

سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر در پایان خرداد ماه میزبان محمدعلی سجادی با نمایش «بوف نه چندان کور» می شود.

این نمایش که پیشتر قرار بود با عنوان «بازخوانی بوف کور در روشنا» در پایان خرداد به تماشاخانه ایرانشهر برسد با تغییراتی در عنوان به تمرین‌های خود ادامه می دهد.

از دیگر عوامل این اثر می توان به نازنین کریمی مجری طرح، حمید عرب تهیه کننده، ایمان توکلی برنامه ریز، سید مسعود صمدی مدیر تولید، باران سیبی یار کارگردان و منشی صحنه، احسان آنالویی موسیقی ساز، افسانه صرفه جو طراح صحنه و تنپوش ها، علی کوزه گر طراح نور، نیلوفر رهبری طراح صورتگری، سارا حدادی  مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی-  مکث، آرین امیرخان – فیلم نیوز -حامی مجازی، بهزاد خورشیدی گرافیست، محمد صادق زرجویان عکاس و ساخت تیزر، علی اصغر ایزی یار صحنه اشاره کرد.

«بوف نه چندان کور» به نویسندگی و کارگردانی محمدعلی سجادی، تیر ماه سال جاری در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می رود و بازیگران جدید این اثرو پیش فروش آن متعاقبا اعلام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *