در مصاحبه اختصاصی با تئاتر فستیوال؛

مجتبی رستمی فر: “همه فرزندان مکبث” را به مردم شریف خوزستان تقدیم می کنم


 نمایش “همه فرزندان مکبث” به کارگردانی مجتبی رستمی فر که توانست در مراسم اختتامیه سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در بخش های طراحی حرکت، طراحی نور، طراحی گریم، موسیقی و طراحی صحنه تندیس جشنواره را از آن خود کند از اهواز در این دوره از جشنواره شرکت داشت. به همین بهانه خبرنگار تئاتر فستیوال پس از مراسم اختتامیه گفت و گویی با مجتبی رستمی فر داشته است که می توانید آن را در ادامه بخوانید:

کارگردان نمایش “همه فرزندان مکبث” که توانست در اختتامیه سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر جوایز بسیاری را از آن خود کند، در این رابطه گفت: لطف خدا و زحمت بچه ها بود. ۵۰ نفر بازیگر و ۲۰ نفر عوامل اجرایی همگی زحمت کشیدند و شبانه روز کار کردند که ما به سختی از اهواز به اینجا بیاییم. واقعا تا همین الان هم کمر نمی توانند راست کنند، خیلی خسته و  هستیم ولی خدا را شکر بچه ها مزد زحمت شان را گرفتند و من به خاطر اینکه بچه ها خوشحال هستند، خوشحالم.

مجتبی رستمی فر در مورد ادامه دادن به مسیری که در پیش گرفته است، گفت: در سی و دومین دوره از جشنواره تئاتر فجرنیز من تندیس بهترین کارگردانی بخش مسابقه تئاتر ایران را گرفته ام ولی اگر می خواستم خودم را متوقف کنم، همان سال متوقف می شدم. سال گذشته هم نمایشی به عنوان “تاکسیدرمی” داشتم که خیلی بازتاب خوبی داشت. اگر نمایش “تاکسیدرمی” را سال پیش در جشنواره دیده باشید، با “همه فرزندان مکبث” بی نهایت تفاوت داشت. پس من متوقف نمی شوم و ادامه می دهم.

این کارگردان تئاتر اهوازی در پایان گفت: اجرای نمایشم را به مردم شریف خوزستان تقدیم می کنم. مردمی که در ۸ سال دفاع مقدس زیباترین و درخشان ترین آثار نمایشی را بدون حضور حتی یک تماشاگر اجرا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *