معرفی برترینهای جشنواره منطقه ای تئاتر سوره ماه در اردبیل


سومین جشنواره منطقه ای تئاتر سوره ماه در اردبیل، دیشب با معرفی افراد برتر و درخشش هنرمندان استان اردبیل به کار خود پایان داد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از واحد مرکزی خبر،در مراسم پایانی این جشنواره که در تالار شمس عطار مجتمع فرهنگی هنری فدک برگزار شد از حسن شیخ زاده برای بازی در نمایش “ملالی هست” و فرشید سلامت برای بازی در نمایش “کافه سایه” از اردبیل و احسان عباس زاده برای بازی در نمایش” فرشته ها” از استان آذربایجان غربی قدردانی شد. رسول بانگین برای نمایش “فرشته ها” ، مجید واحدی زاده برای نمایش “کافه سایه” برگزیده بخش کارگردانی بودند.
همچنین در بخش بازیگران زن از زهره محرمی برای بازی در نمایش “دست هزارغریب” از استان زنجان ، لیلی نظری برای بازی در نمایش “ملالی هست” از استان اردبیل و اکرم یدی برای بازی در نمایش “پدرانه” از استان کرمانشاه قدردانی شد.
در بخش طراحی صحنه، یوسف جاوید و کیوان باقلاچی مشترکا برای طراحی صحنه “ملالی هست” و مجید واحدیزاده برای طراحی صحنه نمایش “کافه سایه” تقدیرشد.
دو نمایش “کافه سایه” به کارگردانی مجید واحدی زاده از استان اردبیل و “فرشته ها” به کارگردانی رسول بانگین از استان آذربایجان غربی از بین ۱۱نمایش حاضر در این دوره از جشنواره، برای حضور در جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه انتخاب شدند.
منطقه یک سومین جشنواره تئاتر سوره ماه با دبیری ساسان ناطق و دبیر اجرایی جاوید رخشانی از دوم تا چهارم شهریور ۹۳ در سه سالن فدک، بیضا و استاد نجفلو شهر اردبیل برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *