معرفی استان‌های میزبان جشنواره مناطق تئا‌تر «سوره ماه»


مدیر مر کز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری بیان کرد که ۳ استان‌ زنجان ، خوزستان و خراسان جنوبی به عنوان میزبان جشنواره‌های منطقه‌ای بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئا‌تر «سوره ماه» معرفی شدند .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، استان‌های خوزستان ، خراسان جنوبی و زنجان ، به عنوان مناطق سه گانه بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئا‌تر سوره ماه معرفی شدند که هر کدام در مجموع ۱۰ استان را شامل می‌شوند .

در استان زنجان به عنوان منطقه ۱ جشنواره تئا‌تر سوره ماه ، استان‌های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، اردبیل ، زنجان ، کردستان ، گیلان ، قزوین ، همدان ، کرمانشاه و البرز حضور دارند که در تاریخ ۳ تا ۵ شهریور به رقابت خواهند پرداخت .

همچنین اجراهای منطقۀ ۲ جشنواره به میزبانی استان خراسان جنوبی ، استان‌های خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، سیستان و بلوچستان ، کرمان ، یزد ، سمنان ، خراسان جنوبی ، مازندران ، گلستان و هرمزگان نمایش‌های خود را از تاریخ ۹ تا ۱۱ شهریور به روی صحنه می‌برند .

در منطقه ۳ که با میزبانی استان خوزستان ، استان‌های ایلام ، چهارمحال و بختیاری ، کهکیلویه و بویر احمد ، خوزستان ، لرستان ، بوشهر ، فارس ، اصفهان ، مرکزی و قم حضور دارند که از ۱۵ تا ۱۷ شهریور گروه‌های نمایشی در آن به اجرا می‌پردازند .

هنرمندان برای شرکت در بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئا‌تر سوره ماه تا ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ فرصت دارند متون نمایشی خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

متقاضیان برای حضور در جشنواره (در استان‌ها و تهران)، بایستی مشخصات نمایشنامه مورد نظر را در سایت دبیرخانه مرکزی جشنواره‌ها اسال کنند.

جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه  آن ۱۱ تا ۱۷مهرماه ۱۳۹۴ برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *