معرفی گروه بازیگران و عوامل نمایش “جادوی پاهای من”


بازیگران و عوامل نمایش «جادوی پاهای من» به کارگردانی سیاوش فلعه وردی و زهرا شایان فر معرفی شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط‌ عمومی گروه تئاتر صلح، تازه‌ترین اثر گروه تئاتر صلح، «جادوی پاهای من» نام دارد که مختص مخاطبان کودک و نوجوان آماده شده است.

نمایشنامه این اثر را زهرا شایان فر نوشته است و او به ‌همراه سیاوش قلعه‌وردی به‌ عنوان کارگردان مشترک گروه را همراهی می‌کند.

شهرام نیک‌کار، فرهاد شکرالله‌زاده، منیر چراغی، فاطمه رستمی، سهند آدم‌عارف، عاطفه بدیعی، امیر شیخ‌زاده، فرزانه کاظمی، خورشید شایان فر، خرداد شایان فر، سدنا محبی و آرمان کارخانه گروه بازیگران این اثر را تشکیل می‌دهند.

«جادوی پاهای من» داستان دختربچه ای با ذهن پرسشگر است که هر مساله ساده برایش معمایی پیچیده می شود. وی با همراهی تماشاگران در یک ماجرای پلیسی به حل معما می پردازد.

از دیگر عوامل نمایش می‌توان به زهرا شایان فر: طراح صحنه و آکسسوآر و همچنین طراح لباس و عروسک، فاطمه حسین خانی: طراح پوستیژ، بهرام شادان‌فر: طراح پوستر و بروشور، حیدر هدایتی: ساخت تیزر، سیاوش قلعه وردی: انتخاب موسیقی و افکت و میکس، مینا صفار روابط عمومی، امیر شیخ‌زاده: دستیار کارگردان، آرمان کارخانه: مدیر صحنه، سدنا محبی و شهرزاد کلانتری: منشی صحنه و محبوبه فرج‌الهی: عکاس اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *