معرفی برگزیدگان بخش های مختلف سومین جشنواره تئاتر شهر


برگزیدگان بخش های مختلف سومین جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، مراسم اختتامیه سومین جشنواره سراسری «تئاتر شهر» شامگاه جمعه ۱۸ مهرماه با حضور چهره‌های هنر و تئاتر و همچنین برخی مدیران و مسئولان شهری در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد و طی آن برگزیدگان بخش های مختلف معرفی شدند . اسامی برگزیدگان به شرح زیر می باشد .

بخش عکس (مجموعه عکس)

رتبه سوم: صنم توکلی
رتبه دوم: مریم ملک مختار
رتبه اول: سید ضیاءالدین صفویان
بخش عکس (تک عکس)
اهدا تقدیرنامه به تینا دلنوازی
رتبه سوم: منصوره قیلیچی
رتبه دوم: حسن طاهری
رتبه اول: نیلوفر براری
بخش پوستر
رتبه سوم به صورت مشترک: جواد آتشباری برای پوستر «خون و گل سرخ» و میثم خاوری برای پوستر «مهدخت»
رتبه دوم: محمد افشار برای پوستر «مثل خاری در انگشتو لبخند بزن هاگ»
رتبه اول: شکوه احمدی برای مجموعه آثار «منو تلخک»، «گلریزان صحنه» و «باد اومد»
بخش مسابقه نمایشنامه خوانی
نمایشنامه:

تقدیر به صورت مشترک: گلزار رضوی نویسنده «آندرومدا» و بهار کریم‌زاده نویسنده «یک لحظه آرامش»
برگزیده: علی میرزا عبادی نویسنده «جهانباز»
کارگردانی:
تقدیر به صورت مشترک: بهار کریم‌زاده برای نمایشنامه خوانی «یک لحظه آرامش» و گلزار رضوی برای نمایشنامه خوانی «آندرومدا»
برگزیده: علی میرزا عبادی برای نمایشنامه خوانی «جهانباز»
نقش‌خوان مرد:
تقدیر به صورت مشترک: سیروس اسنقی برای «شاید غروب آغاز ماندن باشد»، مهرداد عشقیان برای «جهانباز»، میثم رازفر برای «یک لحظه آرامش» و سیدامیر محمداحمدی برای «خش خش بی‌سیم»
برگزیده: این بخش برگزیده‌ای نداشت.
نقش‌خوان زن:
تقدیر: شهره رعایتی برای «یک لحظه آرامش»
برگزیده: مینا عنصری برای «آندرومدا»
تقدیر ویژه:
زری اماد کارگردان نمایشنامه خوانی «شاید غروب آغاز ماندن باشد»، سایه کبیری در نمایشنامه خوانی «بحث داغ فرهنگی» و محمد ساربان به جهت حضور ارزشمند در کنار گروه‌های جوان جشنواره
بخش تئاتر خیابانی
طراحی لباس:
برگزیده: پروانه علی ضامنی برای نمایش «کشف جدید»
موسیقی:
برگزیده: گروه موسیقی نمایش «میر نوروزی»
بازیگری زن:
برگزیده: مرجان نعمتی برای نمایش «وندال‌ها»
بازیگری مرد:
تقدیر به صورت مشترک: امیرحسین شفیعی برای «تا باد چنین باد»، مهدی ضیائیان برای «فارغ التحصیل بدشانس»، یحیی بخشی‌زاده و امین وحیدی‌زاده برای «جعبه جادویی»
برگزیده: سعید رحیمی برای «شکلات تلخ»
طرح و ایده:
تقدیر: احمد صمیمی نویسنده «یه لحظه»
برگزیده: فرامرز قلیچ‌خانی نویسنده «شکلات تلخ»
کارگردانی:
تقدیر: محمدهادی عطایی برای نمایش «فارغ التحصیل بدشانس»
برگزیده: احمد صمیمی برای نمایش «یه لحظه»
اهدای لوح تقدیر به مجتبی دربندی عروسک گردان نمایش «جعبه جادویی»
بخش کودک و نوجوان
موسیقی:
تقدیر: یاسر شیرزاد آهنگساز «گیسو طلا»
برگزیده: آرش اسکندرلو آهنگساز «گیس گلابتون و طلسم شهر آواز»
طراحی صحنه:
تقدیر: فاطمه زعفرانی برای «گیسو طلا»
برگزیده: سید داوود حسینی برای «ماه پری»
طراحی لباس:
تقدیر: سپیده حسینی برای «ماه پری»
برگزیده: ونوس ابوذری برای «گیس گلابتون و طلسم شهر آواز»
نمایشنامه:
تقدیر: اسماعیل رحیمی سروش نویسنده «کتاب خورها»
برگزیده: محسن عظیمی نویسنده «یک گربه یک ماهی»
کارگردانی:
تقدیر: مجتبی مهدوی کارگردان «قصه حسن و بزغاله»
برگزیده: بهاره میرزاپور کارگردان «گیسو طلا»
بازیگری مرد:
تقدیر: مجتبی گوهرخانی بازیگر «مبارک کجاست»
برگزیده: رامین مسیبی بازیگر «گیسو طلا»
بازیگری زن:
تقدیر ویژه از تبسم شجاعت بازیگر کودک «یک گربه یک ماهی»
تقدیر: فاطمه خدابنده‌لو بازیگر «گیس گلابتون و طلسم شهر آواز»
برگزیده: مینووش رحیمیان بازیگر «قصه حسن و بزغاله»
بازیگران کودک و نوجوان:
تقدیر: ایلیا اربابیان، پرنیان کاظمی، پرتو محمدی، آوا اربابیان، وانیا ستوده، سارا شربت‌دار، یاس خضروی، پرنیان پرپنچی، غزال سوادکوهی، ماهور براره، پارمین کاظمی، سپهر دادجم و شهریار محسنی بازیگران «زال و سیمرغ»
سپنتا وحیدپور، رامبد عابدین، نیلوفر جامع، ستایش وحیدپور، محمدپارس نعمتی مقدم، آناهیتا همتی، شقایق غیابی، پویا زند و یگانه دهباشی بازیگران «فراخوان»
آناهیتا هنرچی، آوا محمدی، پارمیدا پوریوسف، رکسانا گلابی، ستاره عبدالهی، صبا ستوده، صدف افشاری و نیلوفر مصطفوی بازیگران «عصاره مهربانی»
هوتن آزادی بازیگر «قایق کاغذی» و مانی تیموری بازیگر «مبارک کجاست؟»
تقدیر ویژه:
به جهت طراحی و ساخت ماسک به سارا دبیری و زهرا مریدی در نمایش «قایق کاغذی» و عاتکه حسینی کارگردان نمایش عروسکی «ماه پری»
بخش تئاتر باران
موسیقی:
برگزیده: دلارام زمانی، ملیکا رضی و حمیدرضا بلورچی برای نمایش «خسوف»
طراحی صحنه و لباس:
تقدیر: احسان بیات‌فر برای نمایش «خواب آلودگی»
برگزیده: شقایق فتحی برای نمایش «خسوف»
بازیگری مرد:
تقدیر: کرامت رودساز بازیگر «خاموشی» و احسان بیات‌فر بازیگر «خواب آلودگی»
برگزیده: ابوالفضل حاج علی‌خانی بازیگر «خسوف»
بازیگری زن:
تقدیر به صورت مشترک: پرستو کرمی بازیگر «آنکس که نیامده می‌داند»، لیلا جنیدی بازیگر «ودیعه» و شقایق فتحی بازیگر «خسوف»
برگزیده: این بخش برگزیده‌ای نداشت.
کارگردانی:
تقدیر: علیرضا استادی کارگردان «خسوف»
برگزیده: احسان بیات‌فر کارگردان «خواب آلودگی»
نمایشنامه نویسی:
تقدیر: احسان بیات‌فر نویسنده «خواب آلودگی»
برگزیده: ابوالفضل حاج علی‌خانی نویسنده «خسوف»
جایزه ویژه هیأت داوران:
تقدیر: بهرام ریحانی نویسنده و کارگردان «رستاخیز ملائک»، مبینا آتشی بازیگر خردسال «یک شاخه گل سرخ»
جایزه ویژه: هما جدیکار نویسنده و کارگردان «حامیان کجایند» به خاطر معاصرسازی مفاهیم دینی در شکلی تازه و خلاق
بخش صحنه‌ای
موسیقی:
تقدیر: فرهاد میرمحمد صادقی آهنگساز «بی‌نشون»
برگزیده: پدرام بابایی آهنگساز «هزار و یک شب»
طراحی صحنه:
تقدیر: امیرحسین دوانی برای نمایش «داستان پرهیاهوی سقوط»
برگزیده: محمد موسوی برای نمایش «بی‌نشون»
طراحی لباس:
تقدیر: مقدی شامیران برای نمایش «هزار و یک شب»
برگزیده: نسرین خرمی برای نمایش «بی‌نشون»
نمایشنامه نویسی:
تقدیر: سیاوش بهادری‌راد نویسنده «داستان پرهیاهوی سقوط»
برگزیده: میلاد محمدی نویسنده «چهار نمایشنامه منتشر نشده از مهران صوفی»
کارگردانی:
تقدیر: نازنین سهامی‌زاده کارگردان «چشم در برابر چشم»
برگزیده: سیاوش بهادری‌راد کارگردان «داستان پرهیاهوی سقوط»
بازیگری مرد:
تقدیر گروهی از بازیگران «داستان پرهیاهوی سقوط»: محسن رستگار، پرهام یدالهی، الهه افشاری، مجتبی بتوندی، مهدی حنفی، مهدی پاکزاد، علی جوان، مجتبی رجبی، الهه شه‌پرست، علی پویا قاسمی و محمد غضنفری
تقدیر: نادر مظلومی بازیگر «هیچ کس»
برگزیده: سعید محبی امین بازیگر «چهار نمایشنامه منتشر نشده از مهران صوفی»
بازیگری زن:
تقدیر به صورت مشترک: نازنین سهامی‌زاده و شیما بختیاری بازیگران «چشم در برابر چشم»
برگزیده: نرگس نیک سیرت بازیگر «چشم در برابر چشم»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *