معرفی شورای انتخاب دو بخش صحنه‌ای و باران جشنواره تئاتر شهر


سیاوش چراغی‌پور، محمودرضا رحیمی، پریسا مقتدی، افشین زارعی و مهرداد کورش‌نیا به عنوان اعضا شورای انتخاب بخش‌های صحنه‌ای و باران چهارمین جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، پنج هنرمند تئاتر، سیاوش چراغی‌پور بازیگر تئاتر، محمودرضا رحیمی بازیگر، کارگردان و مدرس تئاتر، پریسا مقتدی بازیگر، کارگردان و مدرس تئاتر، افشین زارعی بازیگر تئاتر و مهرداد کورش‌نیا نویسنده و کارگردان تئاتر، نمایش‌های تولید شده برای دو بخش رقابتی صحنه‌ای و باران را مورد بازبینی قرار می‌دهند.

بازبینی بخش صحنه‌ای و باران از چهارشنبه  ۲۸ مرداد در فرهنگسرای بهمن آغاز و این شورا طی هشت روز، ۶۳ نمایش متقاضی حضور در جشنواره تئاتر شهر که به مرحله بازبینی رسیده‌اند را خواهد دید.

در بخش باران، نمایش‌هایی با مضامین اعتقادی و دینی حضور دارند. در بخش صحنه‌ای جشنواره نیز آثاری با مضامین شهر و شهروندی به رقابت می‌پردازند.

بازبینی آثار متقاضی این دو بخش چهارشنبه چهارم شهریورماه، به پایان می‌رسد و آثار منتخب برای شرکت در جشنواره چهارم، طی دو روز معرفی می‌شوند.

چهارمین جشنواره تئاتر شهر سازمان فرهنگی هنری شهر تهران از ۲۶ شهریور تا دوم مهرماه در تالار ها و مراکز فرهنگی هنری شهر تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *