معرفی نمایش‌های مجموعه تئاتر شهر در فروردین ۹۵


پنج اثر نمایشی از فروردین ماه سال ۹۵ در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی ، سایه و پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر پذیرای دوستداران تئاتر هستند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، پنج اثر نمایشی از فروردین ماه سال ۹۵ در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی ، سایه و پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می روند.

در تالار اصلی تئاتر شهر نمایش «چمدان» به نویسندگی و کارگردانی فرهاد آییش از روز هشتم فروردین ماه روی صحنه رفته است، این در حالی است که از همین تاریخ نمایش « ننه دلاور و فرزندانش» به کارگردانی امیر دژاکام در تالار چهارسو میزبان دوستداران است.

در تالار قشقایی نمایش «ساعت بیست» به کارگردانی سید علی موسویان از تاریخ پانزدهم فروردین ماه اجرای خود را آغاز می کند. این در حالی است که  مرحله اجرایی پروژه های مرکز مطالعات اجرایی قشقایی نیز از شروع پنجم اردیبهشت ماه با حضور گروه« اشتباهات » به سرپرستی میثم عبدی با اجرای پروژه « نگرشی به تاتر کمدی » رسما آغاز خواهد شد.

در تالار سایه نیز نمایش «حساب پرداخت نمیشه» به کارگردانی کاوه مهدوی از روز هجدهم فروردین ماه از علاقه مندان تئاتر پذیرایی می کند.

در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر نیز از روز نوزدهم فروردین نمایش « استثنا و قاعده» به کارگردانی سعید میرزایی به صورت « Show case» اجرای  خود را آغاز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *