“مرگ فروشنده” به تعویق افتاد / با بانوی سالخورده در تئاترشهر ملاقات کنید


با تعویق اجرای نمایش « مرگ فروشنده » به کارگردانی نادر برهانی مرند در تالار اصلی ،پریسا مقتدی از اجرای نمایش « ملاقات بانوی سالخورده » در این تالار نمایشی خبر داد.

 تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال، رییس مجموعه تئاتر شهر با اعلام این خبر افزود: پیرو مشکلاتی که برای اجرای نمایش «مرگ فروشنده» به کارگردانی نادر برهانی مرند به وجود آمده و این گروه اجرایی برای به صحنه بردن نمایش به زمان بیشتری احتیاج دارد تا با آمادگی کامل روی صحنه میزبان علاقه مندان تئاتر باشد از این رو تصمیم گرفتیم، نمایش دیگری را جایگزین نمایش « مرگ فروشنده» کنیم.

رییس مجموعه تئاتر شهر افزود: یکی از دغدغه‌های ما نمایش آثار جدید در تالار اصلی است از این رو با توجه به آمادگی گروههای حاضر در جشنواره عروسکی و کیفیت مناسب برخی از آثار به صحنه رفته در این جشنواره و براساس مذاکراتی که با خانم برومند به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران داشتیم. نمایش «ملاقات بانوی سالخورده» به کارگردانی هادی حجازی‌فر از روز پنجشنبه دهم مهر ماه در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

 

 

پیش از این چند نمایش عروسکی در حوزه کودک در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته بود و شاید این اولین کار جدی عروسکی بزرگسال در تالار اصلی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *