ملاقات با دبیر جشنواره تئاتر فجر


علی مرادخانی، معاون هنری وزیر ارشاد، مجید سرسنگی، مدیر عامل خانه هنرمندان و حسین مسافر آستانه، هنرمند و مدیر عرصه تئاتر، شامگاه چهارشنبه ۲۴ دی از دبیرخانه سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی دیدار کردند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ایران تئاتر ، در حالی که کم‌تر از یک هفته به آغاز سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر باقی مانده است، دبیرخانه این رویداد بزرگ نمایشی، بیش از پیش میزبان چهره‌های هنری و مدیریتی عرصه تئاتر می‌شود.

از جمله، شامگاه چهارشنبه ۲۴ دی، علی مرادخانی، معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، چند ساعتی مهمان دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر بود و در جریان پیشرفت امور و کارها قرار گرفت.

او که تا دیر وقت در دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر حضور داشت، در نشست و دیدار با اردشیر صالح‌پور، دبیر و جمعی دیگر از اعضای ستاد برگزاری این دوره از جشنواره، پیگیر حل مسائل، مشکلات و کاستی‌های پیش‌روی این رویداد هنری شد. مرادخانی در این دیدار تاکید کرد، جشنواره فجر متعلق به همه خانواده تئاتر ایران است که تا این‌جای کار هم همه امور با هم‌فکری و یاری آنان پیش رفته است.

در مدتی که علی مرادخانی در دبیرخانه جشنواره فجر حضور داشت، دو چهره تئاتری دیگر نیز مهمان این مجموعه شدند؛ حسین مسافر ‌آستانه، کارگردان و از مدیران پیشین اداره کل هنرهای نمایشی و مجید سرسنگی، مدیر عامل خانه هنرمندان که هر دو سابقه دبیری چند دوره از جشنواره تئاتر فجر را هم بر عهده داشته‌اند، از دبیرخانه دیدار و با دست‌اندرکاران آن گفت‌و‌گو کردند.

حسین مسافر‌ آستانه، جشنواره فجر را ویترین تئاتر کشور دانست و از اعضای ستاد برگزاری و دبیرخانه آن که با وجود تمام مشکلات و کمبودها و در وقتی تنگ، کارها را سر و سامان داده‌اند، تشکر کرد.

مجید سرسنگی نیز با بیان این‌که وقتی از جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر  صحبت به میان می‌آید، همه نهادها، بخش‌ها، مراکز و فعالان این عرصه باید وارد گود  شوند، این رویداد هنری را تجلی‌گاه همدلی و همراهی اهالی تئاتر خواند.

سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر فجر به دبیری دکتر اردشیر صالح‌پور از یکم تا ۱۲بهمن ماه ۹۳ برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *