مهران دوستی ، هنرمند رادیو درگذشت


مهران دوستی گوینده قدیمی رادیو  به علت مرگ مغزی در بیمارستانی در تهران درگذشت.
مهران دوستی2
به گزارش تئاتر فستیوال ، مرحوم دوستی که از گویندگان پیشکسوت رادیو از دوران جنگ تاکنون محسوب می‌شود‌ بعد از ظهر دیروز بدلیل عارضه قلبی در بیمارستان کسری بستری می شود و سپس بدلیل وخامت حالش به بیمارستان رامتین منتقل شده و بعد از ساعاتی بر اثر مرگ مغزی در بخش مراقبت های ویژه زیر نظر قرار می گیرد تا اینکه حدود ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح امروز( ۲ خرداد ۱۳۹۴) دار فانی را وداع گفت .
او که چندی پیش به دلیل بیماری قلبی تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، پس از مدتی دوری از رادیو، به کار خود بازگشت.
دوستی در سال ۱۳۵۹ و هنگام تصدی سمت مدیریت تولید صدا و سیمای مرکز گیلان، به دلیل نیامدن گوینده این کار را بر عهده می‌گیرد و از آن پس به گویندگی در رادیو مشغول بود.
وی در سالیان اخیر به عنوان یکی از چهره‌های شناخته شده رادیو ، گویندگی برنامه‌های پرمخاطبی چون «هزار پنجره»، «نشانی‌»، «عصر پرتقالی‌»، «کافه رادیو» و «رادیو من» را در شبکه رادیویی جوان و همچنین گویندگی رادیو پیام را بر عهده داشت و در چند سال اخیر به عنوان گوینده‌ برتر رادیو و نماینده‌ ایران در ABU (اتحادیه رادیو تلویزیونی آسیا – اقیانوسیه) انتخاب شده بود.
 تئاتر فستیوال ، درگذشت این هنرمند را به جامعه هنری ، دوستان و  خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای مهران دوستی علو درجات و برای بازماندگان صبر و بردباری طلب می کنیم .

يک نظر ثبت شده است .

  1. دوشتی همیشه زنده است گفت:

    صدای دوستی همیشه در گوش ما ایرانی ها هست .
    تنها صداست که می ماند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *