میزبانی فرهنگسرای نیاوران از نمایش ” خاطره دو دوشنبه “


نمایش˝خاطره دو دوشنبه ˝ به نویسندگی آرتور میلر ،ترجمه زهره خلیلی و کارگردانی دانیال شهریاری از هفتم مرداد ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، آرتور اشر میلر نویسنده، نمایش‌نامه‌نویس و مقاله نویس آمریکایی با نوشتن تعداد زیادی نمایش‌نامه برای بیشتر از ۶۰ سال نقش برجسته‌ای در ادبیات و سینمای آمریکا داشت.نمایش “خاطره دو دوشنبه ” یکی از آثار وی است که در سال ۱۹۵۵ نوشته شده اما وقایع آن بین سال های ۱۹۲۴ تا ۱۹۳۳ و به رکود شدید اقتصادی در آمریکا اشاره می کند . متن این اثر نمایشی یکی از شخصی ترین متن های میلر و به نوعی خاطرات خود اوست چون خود او نیز در سال ۱۹۳۴ همانند شخصیت “برت” در این نمایش در انبار لوازم یدکی کار می کند.

بازیگران این اثر نمایشی عبارتند از: احمد صفرزاده ،حامد خانبانی ، کتایون نیک آیین ، ستوده خیاطی ، علی قربان خانی ، سیامک زین الدینی ، میلاد طاهر خانی ، فرزاد آیتی ، محمد رضا ذوالفقاری ، مهدی صادقی ، محمد صادقی ، مهدی رحیمی ، حسین الیاسی ، امیر طالبی و بهزاد ترابی

از دیگر عوامل نمایش “خاطره دو دوشنبه ” می توان به مدیر صحنه: شهناز مددی ، دستیار صحنه : بهزاد ترابی ، طراح صحنه : ابوذر زارع ، طراح لباس:پریا شاهوندی ، عکاس:فاطیما بلاغی ، گرافیک و تصویر و صدا :مجتبی محبی ، گوینده رادیو:حامد خانبانی و گریم :محمد صادقی اشاره کرد.

شایان ذکر است نمایش”خاطره دو دوشنبه ” اثر آرتور میلر و با کارگردانی دانیال شهریاری از هفتم مرداد ماه ساعت ۲۰ در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود و علاقمندان جهت تهیه بلیط این نمایش می توانند به سایت تیوال مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *