میزبانی نمایش «فصل شیدایی» از مهدی شفیعی


نمایش میدانی «فصل شیدایی» در آخرین شب اجرای خود میزبان مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  بود .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از مهر ، آخرین اجرای نمایش چندرسانه ای فصل شیدایی شب گذشته ۲۵ تیر با حضور ده هزار شهروند تهرانی و مدیرکل هنرهای نمایش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به روی صحنه رفت.

مهدی شفیعی، مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه چنگیز جلیلوند صداپیشه، بازیگر و دوبلور پیشکسوت کشورمان از جمله مهمانان ویژه آیین اختتامیه نمایش «فصل شیدایی» در تهران بودند که در خلال آخرین اجرای این نمایش برگزار شد.

در این آیین کوتاه از علیرضا کوهفر، مدیر مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی، سرهنگ سالم، فرمانده سپاه ناحیه جماران، سعید اسماعیلی،‌ طراح و کارگردان فصل شیدایی و عوامل فنی و اجرایی، سربازان هنرور و بازیگران خردسال این نمایش تجلیل شد.

همچنین به ۲۳ تن از برندگان مسابقه دلنوشته فصل شیدایی و ۹ تن از عوامل اجرایی و هنروران این نمایش جایزه سفر به کربلای معلی اعطا شد.

مهدی شفیعی، در پایان این نمایش در سخنانی ضمن ارزشمند خواندن فصل شیدایی گفت: امشب نوع بدیعی از شکل نمایشی را دیدم که توانسته است مخاطبان چندهزار نفری را به خود جلب کند.

وی همچنین با بیان اینکه از زمان ورود به اسلام با شکل های نمایشی دینی از جمله تعزیه و منقبت خوانی مواجه بوده ایم،‌ افزود: فصل شیدایی با استفاده از اصالت های نمایشی و بهره حداکثری از هنرهای مخاطب،‌ نمایشی بزرگ را مقابل دیدگان تماشاگران خود قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *