کارگردان خانواده تُت : مطمئن بودم این نمایش می تواند رابطه ای عمیق با تماشاگران عام و خاص برقرار کند


مطلب زیر از سری نوشته های شما مخاطبین عزیز است و انتشار آن الزاما مبنی بر تایید تئاتر فستیوال نمی باشد . همچنین خوانندگان می توانند هر گونه یادداشتی در تائید یا تکذیب این مطلب را به تئاتر فستیوال ارسال نمایند تا در بخش “یادداشت های شما” انتشار داده شود.

تئاتر فستیوال

نادرنادرپور / کارگردان نمایش خانواده تُت – با توجه به تجربه ی خاطره انگیز و شیرین اجرای نمایش “کله پوکها” در فرهنگسرای ارسباران، بار دیگر تصمیم گرفتم در این سالن نمایش پر مخاطب وکمدی دیگری را به اجرا درآورم؛ بنابراین بعد از مطالعه و بررسی چندین نمایشنامه، “خانواده تت” را که مطمئن بودم می تواند رابطه ای عمیق با تماشاگران عام و خاص برقرار کند انتخاب کردم. پس  از آن با ذوق وشوق برای فراهم کردنِ مقدماتِ تمرین، دست به کار شدم. گروه را با ترکیبی از بازیگران کهنه کار و جوان انتخاب کردم. به حق، جزء با اخلاق ترین هنرمندان این سرزمین هستند. هرچند هیج ارگان دولتی ( چون مرکز هنرهای نمایشی که میتوانست ، حداقل در تبلیغاتِ این گروه حرفه ای که در یک سالن دور افتاده تر نسبت به سالن های مرکز تئاتر کشور اجرا میرود ، کمک کند ) از ما حمایت مادی و معنوی نکرد؛ اما با حمایت اندک بخش خصوصی توانستیم کار را با اعتقاد به اینکه برای مردم با فرهنگ ایران زمین کار میکنیم ، به مرحله اجرا برسانیم . حال نیز فقط از مردم هنردوست ایران انتظار داریم ، با نگاه پرمهرشان ما را تنها نگذارند.

در انتها خلاصه ای از نمایش برای عزیزان خواننده ذکر میکنم:

نمایش “خانواده تت” در مورد خانواده ایست که فرمانده ی پسرشان برای استراحت کردن به روستای آنها می آید . شرایط روحی و روانی این فرمانده باعث بوجود آمدن موقعیتی می شود که همگام با خانواده تت احساسات بیننده را نیز دستخوش تغییرات قرار می دهد و فضایی آکنده از پارادوکس غم و شادی می آفریند….. این نمایش تا ۲ آبان در فرهنگسرای ارسباران میزبان شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *