نارضایتی هنرمندان از اجرای نمایش ” اتاق ۴۹۸ “


نمایش ” اتاق ۴۹۸ ” ویژه هنرمندان به روی صحنه رفت ، شنیده هاحاکی از آن hست که متاسفانه هنرمندان بعد از اجرای این نمایش راضی از سالن بیرون نیامدند و آن را اثری بسیار ضعیف و در حد یک اتود دانشگاهی ارزیابی کردند .

تئاتر فستیوال

به گزارش خبرنگار تئاتر فستیوال ، نمایش ” اتاق ۴۹۸ ” به کارگردانی کامیار صالح پور روز دوشنبه  ۱۲ مرداد ماه ویژه هنرمندان و منتقدان تئاتر به روی صحنه رفت و هنرمندانی چون پری صابری  ، هادی مرزبان ، لوریس چکناواریان  ، شقایق فراهانی ، آرام جعفری و … میهمان این اجرا بودند . ولی متاسفانه این اثر به دلیل ضعف در کارگردانی و اجرا نتوانست انتظار این هنرمندان را برآورده کند و هنرمندان ناراضی سالن نمایش را ترک کردند .

پس از اجرای نمایش یکی از هنرمندان که نخواست نامش فاش شود ، گفت : این تئاتر در حد آماتور هم نبود . این گروه به هرحال جوان هستند و جویای نام ، می خواهند سری در سرها در بیاورند و هیچ اشکالی ندارد ولی تماشاگر محکوم به این نیست که بیاید و تجربیات من و بقیه را تحمل کند . ما نباید تئاتر تجربی را با تئاتر آماتور یکی بدانیم .

هنرمند دیگری که ریتم را یکی از معضلات اصلی تئاتر این مملکت می دانست گفت : این کار مطلقا ریتم درستی نداشت البته نه کارگردانی درستی داشت ، نه بازی های درست یعنی اصلا در این کار بازیگران هدایت نشده بودند و مشخص نبود که کار چه می خواهد بگوید .

حتی بازی نسیم ادبی هم در این نمایش مورد قبول میهمانان قرار نگرفت و نتوانست آن ها را در حین اجرا راضی نگه دارد .

و نیز بودند هنرمندانی که از چاشنی رقص استفاده شده در این اثر راضی نبودند ، چرا که معتقد بودند رقص و استفاده از این هنر باید در خدمت تئاتر باشد نه این که تنها بیایند و شلنگ تخته بیندازند ، این حرکت باید یک مفهومی داشته باشد و در جهت کار باشد نه فقط یک رقص زیبا .

این هنرمندان در مصاحبه با خبرنگار تئاتر فستیوال خواستار این شدند که نامشان فاش نشود و اسامی این عزیزان در نزد تئاتر فستیوال محفوظ می باشد .

۳ نظر ثبت شده است .

  1. هدیه گفت:

    میشه به من بگین دقیقا این نمایش چی می خواست بگه ؟؟؟

  2. تئاتربین گفت:

    بیچاره هنرمندایی که رفتن این کارو دیدن :))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *