در مصاحبه اختصاصی با تئاتر فستیوال :

نسیم تاجی :  نمایش « سیاه » تکه ای از قلبم بود


نمایش « سیاه » به نویسندگی علی نصیریان و کارگردانی نسیم تاجی در نوزهمین جشنواره نمایش ها آیینی و سنتی به روی صحنه رفت . به همین بهانه خبرنگار تئاتر فستیوال گفت و گویی با کارگردان این نمایش انجام داده است که می توانید در ادامه بخوانید :

این دومین نمایشنامه ای است که از علی نصیریان به روی صحنه می برید . درباره ویژگی های این نمایشنامه بگویید . چه چیزی در این نمایشنامه برای شما جذابیت داشت تا آن را به روی صحنه ببرید ؟

نمایشنامه های آقای علی نصیریان همیشه برای من جذاب بوده است .

در نمایش «سیاه» به دورانی اشاره دارید که شرایط نابسامانی برای گروه های نمایشی آن زمان وجود داشت . به نظرتان چقدر موضوع این نمایش برای امروز می تواند جذابیت داشته و راهگشا باشد ؟

نمایشنامه « سیاه » به قدری غنی است که برای هر دورانی مناسب است.

درباره گروه بازیگران و تمرینات تان بگویید .

گروه بازیگران این نمایش ، با  شور اشتیاق زیادی به این نمایش پرداختند و دوره تمرینات مان کمی سخت گذشت اما ما به خصوص من ، از تک تک روزها لذت بردیم .

از اجرای جشنواره ای تان و بازخورد مخاطبان راضی بودید ؟

بله . از اجرا راضی بودم . امیدوارم که همه مخاطبان هم راضی باشند . البته هر کس نظر متفاوتی دارد که برای من بسیار قابل احترام است .

کیفیت برگزاری جشنواره نمایش های آیینی و سنتی را در نوزدهمین دوره آن چگونه ارزیابی می کنید ؟

من برای دومین بار است که در این جشنواره در مقام کارگردان حضور داشتم . به نظر من همه چیز برای برگزاری جشنواره فوق العاده بود ، البته کمک هزینه ، دور از تصور بود ولی چه میشه کرد .

صحبت پایانی اگر دارید بفرمایید .

 نمایش « سیاه » تکه ای از قلبم بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *