در جشنواره تئاتر فجر

برگزاری دو نشست تخصصی با حضور اساتید خارجی


در ادامه کارگاه‌ها و نشست‌های آموزشی جشنواره تئاتر فجر، دو نشست تخصصی با عنوان‌های «کارگاه تکنیک در نمایشنامه‌نویسی امروز فرانسه» و بررسی کارگاهی شیوه بازیگری حرکت و اجرا در نمایش «آنجا» کار کشور نروژ برگزار می‌شود.
تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، این نشست‌ها با هدف دانش‌افزایی و توانمندسازی بیشتر کنشگران تاتر ایران با همکاری مدیریت دانشکده هنر دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی برگزار می‌شود.
نشست اول با نام «تکنیک در نمایشنامه نویسی امروز فرانسه» با حضور کریستین سیمون نمایشنامه‌نویس فرانسوی برنده جایزه مولیر برگزار می‌شود.
این نشست یکشنبه ۱۰ بهمن ماه جاری از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در خانه کوچک نمایش دانشکده هنر دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی به نشانی خیابان انقلاب، نبش فلسطین برگزار می‌شود.
 همچنین نشست دوم با موضوع بررسی کارگاهی شیوه بازیگری حرکت و اجرا در نمایش «آنجا» به کارگردانی جو استرومگرن از کشور نروژ که در این دوره از جشنواره اجرا دارد، برگزار می‌شود.
این کارگاه نیز با هدایت یان ایوار لوند و ایوار سوریسون روز دوشنبه ۱۱ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۳در پلاتو اجرای مجموعه تاتر شهر برگزار می‌شود و مخاطبان آن، بازیگران فعال در حوزه بدن، دانشجویان رشته بازیگری دانشگاه و کارگردانان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *