در گفت و گوی اختصاصی با تئاتر فستیوال :

دکتر داوود فتحعلی بیگی : توصیه می کنم ” آقا دلبر” را ببینید .


نمایش “آقا دلبر” به کارگردانی سید علی موسویان در تماشاخانه سنگلج اجرا می شود . به همین بهانه خبرنگار تئاترفستیوال گفت و گویی با دکتر داوود فتحعلی بیگی ، نویسنده و کارگردان تئاتر انجام داده است . می توانید نظر ایشان درباره این نمایش را در ادامه بخوانید :

 

دکتر داوود فتحعلی بیگی درباره نمایش آقا دلبر به خبرنگار تئاتر فستیوال گفت : نمایش ” آقا دلبر” یک نمایش ایرانیِ کمدی است که همه چیز آن درست و پاکیزه است و ضد اخلاقی نیست. بازی ها و همین طور میزانسن های خوبی دارد .

این پژوهشگر نمایش های ایرانی درخصوص ویژگی های این نمایش توضیح داد : در ” آقا دلبر” ، ویژگی های نمایش ایرانی از جهت شیوه بازیگری و مبانی کمدی و استفاده از لحظات خاص معمول در چنین نمایش هایی به خوبی از کار در آمده است و دریافت خوبی نسبت به آن داشته اند . هم بازی ها ، هم کارگردانی و هم  متن خوبی دارد و من به آن ها نمره بیست می دهم .

این مدرس تئاتر همچنین در پایان اضافه کرد : متاسفانه یا خبر رسانی خوبی برای این نمایش نشده یا سلیقه ی خیلی ها خوب نیست که برای دیدن این اجرای خوب به تماشاخانه سنگلج بیایند . من به هر کسی که این مصاحبه را می خواند ، توصیه می کنم این نمایش رو ببینند . من دوست دارم یک بار دیگر هم برای دیدن این نمایش بیایم و آن را ببینم .

۲ نظر ثبت شده است .

  1. F.f گفت:

    Chasm ostad hatman miram mibinam

  2. امیر گفت:

    ایشون هنوز دبیر جشنواره آیینی هست؟؟؟؟ نمیتوان عوضش کنند؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *