هادی مرزبان : “در بارانداز” در سبک و سیاق خودش نمایش موفقی بود .


نمایش “در بارانداز” به نویسندگی و کارگردانی کاوه آهنین جان که در سالن حافظ به روی صحنه می رود ، در یکی از اجراهای خود میزبان هادی مرزبان ، کارگردان تئاتر بوده است . به همین بهانه خبرنگار تئاتر فستیوال نظر وی را راجع به این نمایش جویا شد که می توانید آن را در ادامه بخوانید .

تئاتر فستیوال

هادی مرزبان در مورد فرم اجرایی نمایش “در بارانداز” گفت : نمایش “در بارانداز” از موج نو تئاترهایی است که این روزها در سالن های مختلف از جوان ها شاهد هستیم و گروه نمایشی زحمت کشیده بودند .

او در ادامه در مورد گروه بازیگران نمایش افزود : گروه حرکات نمایش که دو برادر بودند و اسمشان را به خاطر نمی آورم کارشان درست و خوب بود و بسیار زحمت کشیده بودند . در کل چند بازی خوب هم در بین بازیگران دیدم . تنها چیزی که می توانم بگویم همین است .

این کارگردان پیشکسوت عرصه ی تئاتر در پایان گفت : این نمایش از موج تئاترهایی بود که جوان ها کار می کنند . نمی خواهم این واژه را بگویم ولی از نوع تئاترهای اکشن بود چون بازیگران از اول تا آخر جنب و جوش زیادی داشتند و لحظه ای آرام نبودند . نوع خاصی از تئاتر بود که به نظر من در سبک و سیاق خودش موفق بود .

۲ نظر ثبت شده است .

  1. معین گفت:

    اکشن بود یا وحشت ؟

  2. شبنم گفت:

    nazare manam ba ostad yekie kheili namayeshe khubi bood

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *