نظر هنرمندان در رابطه با نمایش ” رام کردن زن سرکش “


نمایش ” رام کردن زن سرکش ” اثری از  ویلیام شکسپیر به کارگردانی مریم کاظمی در تماشاخانه ایرانشهر در حال اجراست . بهزاد فراهانی و داوود فتحعلی بیگی ، دو هنرمندی که در این هفته به تماشای این نمایش نشستند .

به گزارش خبرنگار تئاتر فستیوال ، بهزاد فراهانی نمایش ” رام کردن زن سرکش ” را کاری تازه در بحث تکنیک و کارگردانیست و گفت : من این کار را می پسندم و این که چقدر درست است و یا غلط به من ارتباطی ندارد ، زیرا این کار یک نوع نوآوری در موسیقی و نوع اجرا دارد و همچنین کوششی که در این اجرا صورت گرفته سبب شده که این کار به تئاتری ملی نزدیک شود ، من این کوشش را دوست دارم .

وی در ادامه در رابطه با اجرای نمایشنامه ” رام کردن زن سرکش ” اثری از شکسپیر گفت : انتخاب این نمایشنامه شجاعت زیادی می خواست ، کار خیلی سخت است به نظر من دریا دریا رنج پای آن است و در نهایت کار خوبی در آمده است .

فراهانی همچنین در رابطه با ریتم نمایش گفت : من برای دومین بار است که این نمایش را می بینم در اجرای اول ریتم کار خیلی کند بود ، ولی الان ریتم کار خیلی خوب شده است . و من این کار خیلی دوست داشتم و  به مریم خسته نباشید می گویم .

داوود فتحعلی بیگی نیز در مورد نمایش “ رام کردن زن سرکش ” به خبرنگار تئاتر فستیوال گفت : از دیدن این نمایش بسیار لذت بردم البته من هم این نمایشنامه را حدود ده ، دوازده سال پیش کار کرده بودم .  ریتم و میزانسن درست و همچنین بازی های خیلی خوبی در این نمایش دیدم یعنی در عین بی تکلف بودن و سادگی ، این اجرا خیلی شیرین و قابل توجه بود.

وی در ادامه گفت : برای این کار خیلی زحمت کشیده بودند زیرا جمع کردن این همه جمعیت کنار هم کار سختی بود و در این شرایط کار کردن هم جرات و هم صبر و حوصله می خواهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *