نمایش «پری » یک هفته تمدید شد


باتوجه به استقبال گسترده اخیر مخاطبین از نمایش  «پری » کاری از امیر غفارمنش یک هفته اجرا  تا ۲۶ شهریور تمدید شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی نمایش «پری » حمید علی نژاد تهیه کننده نمایش گفت : به دلیل استقبال مخاطبین و همکاری گروه نمایش «پری » این اجرا راتا ۲۶  در سالن حافظ تمدید کردیم.
وی حضور و حمایت مخاطبین در سالن های تئاتر را مثبت خواند و گفت : در تئاتر نفس تماشاگر است که انرژی را به بازیگران و گروه نمایش می دهد ، وتفاوت عمده تئاتر و سینما همین است و این موضوع در تئاتر بسیار رایج است .
وی ادامه  داد : امیدوارم این هنر پیش از پیش مورد توجه مسئولین و مردم فرهنگ دوست کشور قرار بگیرد چرا که هنر یک عشق بیشتر نیست و این بازیگران که در نمایش پری به ایفای نقش می پردازد بیشتر فعالیتهایشان در سینما و تلوزیون است و به عشق مخاطبین هنر تئاتر است که قید تلوزیون و سینما را می زنند و به صحنه نمایش می آیند.
تهیه کننده نمایش  «پری » در ادامه افزود : هنرمندان بسیاری همچون امیر جعفری ، فرهاد قائمیان ،نصرالله رادش ،هومن حاج عبدالهی ، محمدرضا علیمردانی،  باربد بابایی  ، پوریا حیدری ،  شیوا خسرو مهر،   مرجانه گلچین ،  سوسن پرور ،  جلیل فرجاد ، زیبا بروفه ،  علیرضا خمسه  ،مریم خدا رحمی  ،مارال و مونا فرجاد ، آتوسا حجازی ، سعید رمضانی،  رضا رویگری، آرش برهانی ،مهرداد نظری ،نیما شعبان نژاد،  سید جواد هاشمی ،  سمانه پاکدل،  مهشید حبیبی، سید علی صالحی ،آرش میر احمدی و رضا توکلی از این نمایش دیدن کردند.
آزاده زارعی ،امیرکربلایی زاده ،مجید یاسر ،سامان دارابی ،علیرضامهران ،یزدان فتوحی ،کامبیز امینی ، محمدخداوردی ،مهدی زمین پرداز، فرزاد حاتمیان ،آرش دولتی و امیر حشمتی به ایفای نقش میپردازند.
سعید نقدزاده مدیر تولید،علیرضا مهران طراح صحنه و لباس ، فرشاد ارج دستیارکارگردان ، مسعود عربی طراح گریم ،علی المعی آهنگساز و رضوانه عبیری منشی صحنه و مهدی سربازی روابط عمومی این نمایش را برعهده دارد.
نمایش «پری» نوشته خیرالله تقیانی پور و به کارگردانی امیر غفارمنش تا ۲۶ شهریور در تالارحافظ  ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه روی صحنه می رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *