نمایشنامه “اُتیسم” در در روز جهانی بیماری‌های خاص خوانش می شود


اجرای خوانی نمایش نامهٔ اُتیسم به نویسندگی و کارگردانی نگین صادقی‌پور در جهت حمایت و معرفی بیماری اُتیسم روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در خانه نمایش اداره تئاتربرگزار می‌شود.
تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره تئا‌تر و خانه نمایش: اجرای نمایشنامه‌خوانی اُتیسم به نویسندگی و کارگردانی نگین صادقی‌پور در جهت حمایت از بچه‌های اُتیسم و معرفی این بیماری نادر همزمان با روز جهانی بیماری‌های خاص یعنی روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در دو نوبت، ساعت ۱۸ و ۱۹ در خانه نمایش اداره تئاتربرگزار می‌گردد. شایان ذکر است مخاطبان و علاقمندان می‌توانند به صورت رایگان از این اجرای نمایشنامه‌خوانی دیدن کنند.

نمایشنامه اتیسم برشی از لحظات زوجی است که در انتظار جواب تست بیماری فرزندشان هستند، ازحرفهای آنان متوجه می‌شویم که این کودک با دیگر کودکان متفاوت است.

در خلاصه داستان این نمایشنامه آمده است: شاید با اندکی تامل فرشته هایی را در اطرافمان پیدا کنیم که ما را به آزمون انسانیت می خوانند.

در این نمایشنامه‌خوانی رضا عظیمی، علی حیدری ونگین صادقی‌پور به عنوان نقش خوان حضور دارند و از دیگر عوامل می‌توان به آهنگساز ابراهیم شریعتی و اجرای موسیقی ساکسیفون از علیرضا هودسونی اشاره کرد.

اجرای نمایشنامه‌خوانی اُتیسم به نویسندگی و کارگردانی نگین صادقی‌پور روز شنبه در دو نوبت، ساعت ۱۸و ۱۹ در خانه نمایش اداره تئا‌تر برگزار می‌گردد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *