نمایشگاه “صحنه به صحنه” رضا مهدی زاده در خانه هنرمندان ایران


نمایشگاه “صحنه به صحنه” از ۱۷ دی در خانه هنرمندان ایران گشایش می‌یابد.

%d8%b1%d8%b6%d8%a7-%d9%85%d9%87%d8%af%db%8c-%d8%b2%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad-%d8%b5%d8%ad%d9%86%d9%87

به گزارش تئاتر فستیوال ، رضا مهدیزاده از طراحان صحنه با سابقه تئاتر قصد دارد از ۱۷ دی نمایشگاه «صحنه به صحنه» را بر اساس طراحی‌های انجام داده خود برای نمایش‌های مختلف در خانه هنرمندان ایران برپا کند.

مهدیزاده درباره برپایی نمایشگاه «صحنه به صحنه»، گفت: این نمایشگاه چینشی از آثار صحنه‌ای خودم است شامل اشیا و سازه‌هایی که برای تعدادی از اجراهای نمایشی ساخته شده بودند و حالا قرار است در قالب اینستالیشن، در گالری‌های پاییز، زمستان و میرمیران خانه هنرمندان ایران، لابی و راهروها و حوض مقابل خانه هنرمندان ایران به نمایش گذاشته شوند.

وی ادامه داد: همچنین ویدیوهایی هم نمایش داده می‌شوند که بر اساس طراحی‌های اجرا شده‌ام در برخی نمایش‌ها و همچنین در تبعیت از نظام چیدمان انجام شده اشیا و سازه‌هایی که در خانه هنرمندان به نمایش گذاشته می‌شوند، هستند.

این طراح صحنه با سابقه تئاتر اظهار کرد: علاوه بر اشیا و لوازم مدنظر، نقشه‌های فنی، فضاهای سه بعدی، عکس‌ها، پوسترها و اسکیس‌های ۱۵ نمایشی را که طراحی آن‌ها را انجام داده‌ام نیز در نمایشگاه «صحنه به صحنه» به نمایش گذاشته می‌شوند.

مراسم افتتاح نمایشگاه «صحنه به صحنه» ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه ۱۷ دی در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود و تا ۲۸ دی میزبان علاقه‌مندان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *