نمایش ˝پله آخر˝ در خانه نمایش اداره تئاتر به روی صحنه رفت


نمایش ˝پله آخر˝ به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم آبادی روز پنج شنبه ۱۵ بهمن ماه اجرای خودرادر خانه نمایش اداره تئاتر آغاز کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره تئاتر و خانه نمایش ، نمایش “پله آخر به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم آبادی بازیگر و کارگردان پیشکسوت عرصه‌ی تئاتر،سینما وتلویزیون که در کارنامه هنری خود سابقه‌ی بازی درنمایش ها و فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی بسیاری را دارد، روز پنج شنبه۱۵ بهمن ماه ساعت ۱۸:۳۰ اجرای خود را در خانه نمایش اداره تئاتر آغاز کرد.

این نمایش تفاوت‌ها و تضادهایی که بین زنان و مردان وجود داردرا روایت می‌کند، داستان افرادی که چندین بار به این در و آن در می‌زنند تا به همراه شکست‌ها و فراز و نشیب‌هایشان در زندگی بتوانند راهی برای رسیدن به مقصودشان پیدا کنند.

در این نمایش اسحاق نوفر.حسین نصری.عاطفه حق شناس.علی محمدی به ایفای نقش می‌پردازند. و از دیگر عو.امل نمایش می‌توان به مینا پیروزیان دستیار کارگردان و الهه زمانی فخار طراح پوستر وبروشور اشاره کرد.

نمایش” پله آخر” به نویسندگی وکارگردانی ابراهیم آبادی از ۱۵بهمن ماه هر روز به جزءشنبه ها ساعت ۱۸:۳۰ در خانه نمایش اداره تئاتر به روی صحنه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *