اجرای « تور عروسی مامان» در پلاتو اجرا تئاتر شهر


«تور عروسی مامان» عنوان نمایش جدیدی به نویسندگی و کارگردانی مریم منصوری است که از روز دوازدهم مهر ماه در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر میزبان تماشاگران خواهد بود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «تور عروسی مامان» به نویسندگی و کارگردانی مریم منصوری از روز چهارشنبه دوازدهم مهر ماه در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز می کند.

در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده ساعت ۱۸ میزبان تماشاگران تئاتر خواهد بود دیبا دبیری و مینا شجاعیان به عنوان بازیگر حضور دارند، این در حالی است که جمشید صفری، سالار دریا مج و رضا مرادی نژاد صدا پیشگان، غزاله بداقی دستیار کارگردان ،سینا ییلاق بیگی طراح صحنه، فرشاد فزونی طراح صدا، کیوان ضیا پور طراح نور، سروناز امیدی طراح لباس، میثم خاوری طراح پوستر و بروشور، مهدی آشنا عکاس، سروش رازی طراح گریم و سازنده ماسک، الناز بخشی فرکوش اجرای گریم، نازیلا نوریشاد مشاور طراحی و ساخت عروسک گروه اجرایی نمایش را تشکیل می دهند.

در توضیح این نمایش آمده است: «تور عروسی مامان روایت دو تن از زنان مصری در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۱۱ است خواهری که در خانه می ماند و خواهری که به میدان تحریر می رود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *