اجرای نمایش “دو مرغابی در مه” به یاد حسین پناهی


 

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش “دو مرغابی در مه” به یاد مرحوم حسین پناهی به کارگردانی کوروش ساسانیان در شب سالگرد درگذشت حسین پناهی اجرا می‌شود.

گروه تئاتر کا این اثر را “به یاد کسی که ۱۳ ساله خوابه”در روز شنبه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۹:۳۰ در تالار ناصرخسرو به صحنه خواهد برد.

بازیگران این اثر کوروش ساسانیان، النا آهی و جواد اینانلو هستند که در تالارناصرخسرو در میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب تالار مولوی نمایش “دومرغابی در مه” را اجرا خواهند کرد.

داستان “دو مرغابی در مه” داستان زوجی است که در رویا زندگی بهتر به شهر آمده‌اند اما دچار معضلات اقتصادی و اجتماعی می‌شوند.

کوروش ساسانیان و النا آهی در راستای ارج نهاد به تاثیرگزاران تئاتر ایران هرساله این نمایشنامه را به شکل‌های مختلف اجرا کرده‌اند و هدف از این موضوع آشنایی نسل تازه با هنرمندان موثر در تئاتر ایران است.

فرم اجرای این اثر که تنها یک شب اجرا خواهد شد، فرمی است که گروه تئاتر کا در طول تمرین به آن رسیده‌اند و تلاش بر این بوده که از نظر تخصصی هم اتفاقات تازه در این اثر تماشا شود.

قابل ذکر است که انتشارات دارینوش که مسئول آثار مرحوم”حسین پناهی” است از این اجرا بدون چشم داشت مالی حمایت کرده است .

گروه تئاتر”کا” به احترام حسین پناهی این اثر را بدون بلیت فروشی اجرا خواهد کرد و همه علاقمندان و هنرجویان و هنرمندان مهمان تماشای “دو مرغابی در مه” هستند.

عوامل دیگر اجرا آهنگساز ابوذر همتی، روابط عمومی بهنام حاجی نصراله، عکاس مریم آهی و دستیار فرهاد فلاحی هستند.

يک نظر ثبت شده است .

  1. امیر گفت:

    روحشون شاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *