نمایش «شب ساعت هشت» در خانه نمایش به روی صحنه رفت


در اولین روز از آغاز جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه ، نمایش “شب ساعت هشت” در خانه نمایش به روی صحنه رفت .

خانه نمایش

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره برنامه های تئاتر خانه نمایش، نمایش “شب ساعت هشت” در اولین روز از آغاز جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه در خانه نمایش به روی صحنه رفت .

خانه نمایش اداره تئاتر در اولین روز از بیست دومین جشنواره سراسری تئاتر مـاه ، میزبان نمایش “شب ساعت هشت” نوشته پوریا کاکاوند وبه کارگردانی وحید نفر بود.

این نمایش داستان خانواده ای است که در شب هفت پسر که به تازه گی فوت کرده است، منتظر آمدن دختر خانواده هستند که مدت هفت سال است از خانواده دور بوده است . آنها می خواهند پدر را راضی کنند که از خون پسر بگذرد و ….

در این نمایش مونا احمدی، جواد پور زند عطیه جاوید، سارا پور صبری، سمیرا زکایی، پدرام شریفی به ایفای نقش می پردازند.

شایان ذکر است این نمایش در روز ۲۳ مهرماه نیز ساعت ۱۳:۳۰ و ۱۸ در خانه نمایش به روی صحنه می رود. بیست و دومین جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه به دبیری رحمت امینی از ۲۲ لغایت ۲۸ مهرماه در تهران برگزار می گردد.

علاقه مندان می توانند  جهت تماشای این نمایش ها  در طول جشنواره از  ۲۲ لغایت ۲۷  مهرماه در دو ساعت ۱۵:۳۰و ۱۸ به خانه نمایش واقع در میدان فردوسی خیابان شهید موسوی کوچه شهید محمد آقا مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت www.edareteatr.com. مراجعه فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *