نمایش «قدم زدن با اسب» تمدید شد


نمایش «قدم زدن با اسب» به نویسندگی و کارگردانی مسعود شامحمدی تا ۸ آبان ماه تمدید شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «قدم زدن با اسب» به نویسندگی و کارگردانی مسعود شامحمدی داستان عشقی ممنوعه در برهه‌ای حساس از تاریخ معاصر را روایت می کند. این نمایش که بنا بود تا ۲۰ مهرماه در تماشاخانه «ارغنون» روی صحنه باشد، اجراهای خود را تا ۸ آبان‌ماه ادامه خواهد داد.

«قدم زدن با اسب» هرشب به جز شنبه ها ساعت ۲۱:۱۵ در تماشاخانه «ارغنون» به آدرس تهران، حافظ، نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱ روی صحنه می رود.

علی عسکری و پریا وزیری در این اثر نمایشی ایفای نقش می کنند و داستان نمایش درباره زن و مرد چریکی است که در سال ۵۴ در یک خانه تیمی، به صورت چشم بسته زندگی می کنند؛ مفهوم چشم بسته بودن این است که افراد حاضر  در  خانه تیمی به هیچ وجه نباید همدیگر را ببینند و شناسایی کنند و ما با روایت آنها از زمانی همراه می شویم که آن ۲ به وسیله رفقای سازمان دستگیر و زندانی شده و منتظر محاکمه هستند. جرم آنها این است: خیانت به خلق و رفتارهای سخیف به خاطر ابراز عشق.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: مسعود شامحمدی، دستیار کارگردان: حدیث هجرت، طراح صحنه و لباس: مروارید جواهریان، موسیقی: پالیز شامحمدی، تصویربرداران: احسان خراسانی، احسان باقری، صدابردار: صالح حبیبی، دستیار صدابردار: رضا حیدری، تدوین: محسن شامحمدی، گریم: الهام جولانی، عکاس: حدیث هجرت، رامونا میریان، طراح پوستر و بروشور: حمید نجاتی، امیرحسین داوودی، تبلیغات مجازی: امیر قالیچی، با مشارکت و حمایت بخش فرهنگی رنگ باراد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *