نگاهی به نمایش های نسل نو جشنواره تئاتر فجر :

اجرای نمایش اسطوره ای با استفاده از عنصر آب در جشنواره فجر


نمایش «لوسیا» به‌عنوان اثری اسطوره‌ای و با بهره‌گیری از عنصر آب در بخش نسل نو جشنواره تئاتر فجر به صحنه می‌رود.
تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، متن این نمایش نوشته مشترک شهاب مهربان‌پور و سپهر زمانی است که با طراحی و کارگردانی شهاب مهربان‌پور اجرا می‌شود.
در این نمایش که کاری از گروه «ما» است، بازیگرانی چون سپهر زمانی، جواد پولادی، ساناز طاری، حانیه مفلح، مهدی حسینی‌نیا و ملودی آرام‌نیا بازی می‌کنند. طراحی لباس این نمایش را بهین بلوری انجام می‌دهد و طراحی نور آن را شهاب مهربان بر عهده دارد. طراح صدا و موسیقی نیز توسط فرهاد میرمحمدصادقی انجام می‌شود.
شهاب مهربان‌پور که در اجرای نمایش «لوسیا» از عنصر آب استفاده می‌کند، گفت: برای نخستین بار است که در جشنواره تئاتر فجر حضور دارم و این مساله برایم بسیار خوشایند است چرا که در این بخش به خوبی دیده می‌شوم و به همراه گروهم منتظر رخداد اتفاقات خوبی در جشنواره تئاتر فجر هستیم.
وی در گفتگو با روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با بیان اینکه شیوه اجرایی نمایش «لوسیا» مدرن است، خاطرنشان کرد: «لوسیا» نمایشی کاملا ایرانی است و شیوه اجرایی من به صورت مدرن طراحی شده و در اجرای این نمایش ترکیب‌بندی از نورهای پرتابل صحنه‌ای استفاده شده است.
این کارگردان جوان تئاتر افزود: به عبارتی نور و صحنه با هم یکی شده و از عنصر آب که حیات زندگی است، در این اجرا به خوبی استفاده می‌شود.
کارگردان نمایش «لوسیا» اضافه کرد: این نمایش در بخش جشنواره دانشجویی نیز شرکت داشته و در این جشنواره کار متفاوتی به اجرا می‌رود.
سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی طی روزهای ۱ الی ۱۲ بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *