«مجلس شب چراغ» آغازگر نمایش های محوطه خانه نمایش


نمایش سیاه بازی «مجلس شب چراغ» با کارگردانی داود معینی از ۲۱ اردیبهشت ماه در محوطه باز اداره تئاتر و خانه نمایش به روی صحنه می رود .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «مجلس شب چراغ» نوشته داود معینی کیا است که با استفاده از شیوه نمایش های شادی آور، سیاه بازی و نقالی آماده اجرا شده و به عنوان نخستین نمایش محوطه باز اداره تئاتر و خانه نمایش اجرا می شود.

در این نمایش بازیگرانی چون داود معینی کیا، مهدی رحیمی سده، سحر خداداده، عاطفه مقدسی، عاطفه ترابی بروجردی و طناز عباسی ایفای نقش دارند.

همچنین هانا راد دستیار کارگردان، مجید آهنگران طراح صحنه، سمیه پسندیده خواه طراح لباس، رامین عبداللهی آهنگساز، وحید سلیمی طراح گرافیک نمایش است و داود معینی کیا علاوه بر طراحی گریم، به همراه هانا راد مجریان گریم این نمایش هستند.

از دیگر عومل نمایش «مجلس شب چراغ» می توان به امیرحسین جعفرپور مدیر صحنه و یلدا ابراهیمی و عاطفه ترابی بعنوان عکاسان این نمایش اشاره کرد.

علاقمندان به تماشای نمایش «مجلس شب چراغ» می توانند از پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه به مدت ۱۵ شب، هر شب ساعت ۲۰ به غیر از شنبه ها به نشانی میدان فردوسی، ضلع شرقی میدان، بعد از خیابان ایرانشهر، خیابان شهید موسوی (فرصت سابق)، کوچه ی محمدآقا، پلاک ۳۴ اداره تئاتر و خانه نمایش مراجعه کنند و به مدت ۶۰ دقیقه به تماشای این اثر نمایشی بنشینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *