الاغ روی پل


تئاتر فستیوال

:  مهدی مقیمی اسفندآبادی
:  محسن صفری، مهدی مقیمی

:  ملیحه مقیمی، دانیال بلوری، آندریا نوشاد، پیام محب، سمیه سلمانی، مهدی مقیمی، محسن صفری
: رضا حق گو
: سمیه سلمانی
: زهرا زارع زاده
: میترا اسماعیلی

خلاصه نمایش:
مشهدی صفر در مزرعه ای در کنار دشت زندگی میکند. بین مزرعه و دشت پلی قرار دارد که هر روز مشهدی صفری برای کار از این پل عبور می کند. در مزرعه مشهدی صفر بز و مرغ و الاغ زندگی می کنند. در این مزرعه خوشی و خرمی موج می زند. در همسایگی آنها کلاغی زندگی می کند که به دنبال این است که این دوستی را برهم زند… پس به دنبال نقشه ای است که متوجه میشود که مشهدی صفر از الاغ بیچاره بیش از اندازه کار می کشد. پس حال با الاغ دوستی می کند تا او را فریب دهد… پس از چند روز در مزرعه اتفاقات جالبی رخ میدهد که ماجرای جدید شکل میگرد که در یک اتفاق الاغ بروی پل می خوابد و باعث میشود که کسی نتواند به کارش برسد…

یادداشت کارگردان:
نمایش الاغ روی پل نمایشی است که با قصه ای ساده می خواهد به کودکان و مخاطبانش بفهماند که هر کسی را بهر هر کاری ساختند… و با زبان کودکانه به آنها می گوید که نباید به راحتی فریب بخورید زیرا هستند کسانی که در پی فرصتند تا دوستی ها را از بین ببرد. نمایش الاغ روی پل برای لحظاتی مخاطبان کودکش را به تفکر وا می دارد که برای یک مسئله راه حل پیدا کنند.
زبان ساده و کودکانه ی نمایش، می کوشد تا با مشارکت مخاطبش نمایش را پیش ببرد حتی برای لحظاتی کوتاه به آنها فرصت بازیگری در نمایش را می دهد. چون می خواهد به کودک و والدینش این پیام را برساند می توانید در کنار نمایشی را تجربه کنید. در آخر امیدوارم که با دیدن این نمایش لحظاتی شاد را رقم بزنیم.

:  خانه فرهنگ فدک
آدرس : خیابان رسالت، خیابان آیت ا… مدنی، تقاطع جانبازان کوچه پارک فدک، خانه فرهنگ فدک
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ – ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
:  ۱۹:۰۰
 ۸,۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *