نمایش «هفت هشتم» با حضور اهالی تئاتر افتتاح شد


نمایش «هفت هشتم» در میان جمعی از هنرمندان و دوستداران هنر تئاتر افتتاح شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، روز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه زنگ آیین  افتتاح نمایش «هفت هشتم» به کارگردانی حمید اصغری تتماج و علی برجی توسط سه هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر  ابراهیم آبادی،  رضا صابری و  رحمت امینی در حضور هنرمندانی چون حسن باستانی، سیروس همتی، علی اصغر راسخ راد، محسن افشار، حسن اسدی و … نواخته شد.

دکتر رحمت امینی نویسنده؛ کارگردان و مدرس تئاتر در ابتدای این مراسم با ابراز علاقه‌مندی  قلبی خود نسبت به اداره تئاتر و خانه نمایش از گذشته تا کنون بیان کرد که با وجود مشغله زیاد خود تمایل داشتم که در نخستین اجرای گروه نمایش (هفت هشتم) در این مجموعه تئاتری قدیمی شرکت کنم و خرسندی خودم را از بابت به اجرا درآمدن نمایشنامه‌ی مذهبی زیبایی  از دوست هنرمندم سیروس همتی  ابراز کنم. وی همچنین  ابراهیم آبادی را از گنجینه‌های هنر بازیگری نام برد و از اینکه ایشان همچنان در عرصه تئاتر حضوری مستمر دارند تشکر کزذ. همچنین امینی، رضا صابری را یکی از بهترین‌های حوزه درام‌نویسی دانست و گفت آرزویم این است که همیشه در قله بمانید. در ادامه  ابراهیم آبادی و  رضا صابری  با نام خدا و با ذکر نام متبرک ماه رمضان زنگ افتتاح نمایش را به صدا درآوردند.

بعد از تماشای نخستین اجرای نمایش هفت هشتم نیز هنرمندان در گفتگو با روابط عمومی اداره تئاتر و خانه نمایش از سیروس همتی به خاطر نگارش این متن زیبای مذهبی که به بعد دیگری از زندگی امام رضا (ع) پرداخته بود قدردانی کردند و آرزومند حضور پررنگ‌تر همه اقشار جامعه برای تماشای این نمایش دینی جذاب بودند.

 نمایش هفت هشتم با بازی علی برجی، عباس بهمنش، سعید بصیری، نساء اصلانی، مژده گیوه‌کی، سارا خسروی،‌ سپیده نصیری، مهرناز احدیان، وحیده نظری هر روز به غیر از شنبه‌ها ساعت ۱۹ در خانه نمایش اداره تئاتر به روی صحنه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *