نمایش ” کامنت ” در راه جشنواره فجر


نمایش «کامنت» به کارگردانی یوسف باپیری و با حضور بازیگرانی چون نوید محمدزاده، هوتن شکیبا و ستاره پسیانی خود را برای حضور در جشنواره تئاتر فجر آماده می‌کند.

تئاتر فستیوال

 به گزارش تئاتر فستیوال ، یوسف باپیری کارگردان این اثر نمایشی گفت: این نمایش کاری جدید از گروه تئاتر «تازه» است که خود را برای حضور در بخش تازه های تئاتر ایران سی و سومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر آماده می کند. حدود سه ماه است که تمرین های نمایش را آغاز کرده ایم و به تازگی نیز بازبینی را هم پشت سرگذاشته ایم.

وی افزود: «کامنت» نوشته مشترک بهار کاتوزی و محمد منعم است و ۵ بازیگر دارد. نوید محمدزاده، هوتن شکیبا، بهرام افشاری، ستاره پسیانی و بهار کاتوزی در این اثر نمایشی ایفای نقش می‌کنند. «کامنت» نیز مثل نمایش قبلی ما رگه هایی از مستند دارد و به موضوع خشونت می پردازد.

کارگردان نمایش «ویران» در پایان یادآور شد: این نمایش فضای نامتعارف و متفاوتی دارد و درباره یک گروه تئاتری است که برایشان اتفاقاتی رخ می دهد. ترجیح می دهم فعلا از فضاسازی و داستان نمایشی چیزی نگویم و توضیخات بیشتر را به بعد از مشخص شدن تکلیف نمایش در جشنواره موکول می کنم اما رایزنی هایی برای اجرای عمومی این اثر نمایشی در اوایل سال ۹۴ نیز انجام داده ایم.

سمانه حسینی طراح لباس، پیمان قاسم زاده طراح صحنه، مهدی آشنا عکاس و محمد قدس تهیه کننده این اثر نمایشی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *