نمایش کودک «دوستی در قلک» در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود


نمایش کودک «دوستی در قلک» به نویسندگی و کارگردانی هاجر پورسینا، از ۲۹ آبان ماه، در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به صحنه می‌رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئا‌ترفستیوال، در نمایش «دوستی در قلک»، محمد رضا شیر خانلو، الهه خوشکام و پیمان کلانتری به ایفای نقش می‌پردازند.

این نمایش داستان پسر بچه‌ای است که در آرزوی داشتن قلکی بزرگ و پر پول است تا این‌که روزی آرزویش برآورده می‌شود اما پس از شکستن قلک خود با خرگوشی غول پیکر مواجهه می‌شود و…

هاجر پورسینا چندین کار نمایشی در کارنامه خود دارد که از آن جمله می‌توان به کارگردانی تئا‌تر کمدی «دختر بودن یا پسر نبودن» اشاره کرد که در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران اجرا شد. این کارگردان به همراه گروهش تا به حال با آثاری چون «نامه‌های لافگادیو»، «درخت بخشنده»، «کاکولی»، «لاک پشت با لاک قشنگه» در چندین جشنواره بین المللی ازجمله در کشورهای هندوستان و بوسنی نیز حضور موفقی داشته‌ است.

دیگر عوامل این گروه نمایشی عبارتند از: سارا عباسی دستیار کارگردان و مدیر تولید، پوریا فرهنگ پژوه موسیقی، رادمهر کشانی و امیرحسین روح نیا مدیران اجرائی، بدرالسادات میر باقری طراح لباس، زینب دیوبین منشی صحنه و امیر جاودانی زرین تهیه کننده و سرپرست گروه.

گفتنی است نمایش «دوستی در قلک» هر روز ساعت ۱۶ در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به صحنه می‌رود و علاقمندان جهت تهیه بلیت می‌توانند با شماره ۰۹۳۸۵۵۷۹۴۳۹ تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *