«نمی‌دونم فردا چی می‌شه» به هلند می رود


نمایش «نمی‌دونم فردا چی می‌شه» به عنوان تنها نماینده ایران در جشنواره دانشجویی «ای تی اس» هلند به صحنه می‌رود.

«نمی‌دونم فردا چی می‌شه» copy

به گزارش تئاتر فستیوال ،  این جشنواره یک جشنواره رقابتی است و از ۱۹ تا ۲۶ ژوئن (۲۹ خرداد تا ۴ تیر) در آمستردام هلند برگزار می‌شود.

جشنواره دانشجویی «ای تی اس» در سه بخش اصلی (فارغ‌التحصیلان یک سال پیش)،‌ دانشجویان سال سوم و چهارم‌ و جوان‌تر‌ها که شامل هنرجویان هنرستان‌ها یا کالج‌ها می‌شود، برگزار می‌شود و فریبرز کریمی در بخش اصلی آن حضور دارد.

نمایش «نمی‌دونم فردا چی می‌شه» نمایشی  با متنی از تنسی ویلیامز است و  فقط دو پرسوناژ دارد .

فریبرز کریمی کارگردان این اثر پیش از این همین نمایش را در جشنواره تئاتر دانشگاهی با بازی نوید فیاض و شکیبا فدایی‌، اجرا کرده است‌ .

این نمایش که کاری از گروه «بوهنی» است، به عنوان افتتاحیه جشنواره و در اولین روز آن به صحنه می‌رود و در کل دو اجرا در روزهای ۱۹ و ۲۰ ژوئن خواهد داشت.

نمایش «نمی‌دونم …» با دیالوگ‌های فارسی و با بالانویسی که توسط نیلوفر امن‌زاده ترجمه شده‌، در کنار آثاری از کشورهای آلمان‌، ایتالیا‌، آمریکا‌ و هلند به صحنه می‌رود.

در اجرای این اثر نمایشی نیما تبریزی‌ به عنوان طراح صحنه، نسرین خرمی به عنوان طراح لباس‌، سارا بیگدلی شاملو و نیما عقیانی به عنوان ‌آهنگساز و پانته‌آ آرمان‌فر به عنوان طراح ویدئو و امین بنی طبا به عنوان دستیار کارگردان همکاری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *