نواختن زنگ افتتاح «شب آوازهایش را می خواند» توسط یک مخاطب تئاتر


برای نخستین بار یک مخاطب تئاتر زنگ افتتاح نمایش «شب آوازهایش را می خواند» به کارگردانی رضا گوران را به صدا در می آورد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، برای نخستین بار تماشاگری که اولین بلیت نمایش «شب آوازهایش را می خواند» به کارگردانی رضا گوران را خریداری کند به همراه یکی از هنرمندان عرصه سینما و تئاتر، زنگ افتتاح این نمایش را به صدا در می آورد. پیش فروش نمایش «شب آوازهایش را می خواند» نوشته یون فوسه و به تهیه کننده مهرداد بهاءالدینی و محمد قدس، ساعت ۱۲ ظهر امروز یکشنبه ۱۵ آذر آغاز خواهد شده است.

همچنین گروه این نمایش، از خریداران بلیت های شماره بیست، پنجاه، صد، صد و پنجاه و دویست در مراسم افتتاحیه به عنوان مهمان افتخاری دعوت به عمل می آورد تا در کنار اهالی فرهنگ و هنر به تماشای این نمایش بنشینند.

در «شب آوازهایش را می خواند» که از ۲۳ آذر هر شب ساعت ۲۰ روی صحنه سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهرخواهد رفت باران کوثری، نوید محمدزاده، سعید چنگیزیان و نیلوفر زوارق به ایفای نقش می پردازند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: آهنگساز: آرش گوران، مشاور طراح صحنه و ناظر اجرا: امیرحسین دوانی، طراح صحنه: رضا گوران، طراح لباس: الهام معین، طراح گریم: لعیا خرامان، طراح گرافیک: آرمان کوچکی، طراح نور: علی صفری، دستیار کارگردان: رها جهانشاهی، منشی صحنه: مونا گلپایگانی، عکاس: مهرداد متجلی، مدیر فرهنگی: مریم نراقی، مشاور رسانه ای: عسل عباسیان، تبلیغات و روابط عمومی: علیرضا حسینی و فرید حسینی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *