نویسنده پرفروش ترین کتاب سال مهمان « پاییز » شد


نمایش «پاییز» به کارگردانی نادر برهانی مرند ، چهارشنبه ۲۶ فروردین ماه ، میزبان معصومه آباد ، عضو فعلی شورای اسلامی شهر تهران و حجت الاسلام محمدعلی ابطحی بود .

پاییز

به گزارش خبرنگار تئا‌تر فستیوال ، شب گذشته – ۲۶ فروردین ماه – نمایش «پاییز » به نویسندگی و کارگردانی نادر برهانی مرند در حالی اجرا شد که معصومه آباد – عضو فعلی شورای اسلامی شهر تهران – و حجت الاسلام ابطحی مهمانان ویژه ی این نمایش بودند .

نادر برهانی مرند ، پیش از اجرا با تشکر از حضور میهمانان ، اجرای نمایش را به آن ها تقدیم کرد . او همچنین یک مجموعه ی نمایش رادیویی که پیش تر از کتاب مستطاب «من زنده‌ام» معصومه آباد ، در رادیو نمایش اجرا کرده بود را به وی تقدیم نمود .

معصومه آباد نویسنده ی کتاب پرفروش «من زنده‌ام» است که در این کتاب به خاطرات دوران اسارت خود در هشت سال دفاع مقدس می پردازد . این کتاب تا کنون بیش از شصت بار به چاپ رسیده است .

گفتنی است نمایش ” پاییز ” در دوره ی اول اجرای خود در  اسفند ماه سال گذشته ، در سالن ایرانشهر به روی صحنه رفت و در سال ۹۴ برای دومین بار در تالار شمس میزبان علاقمندان به تئاتر می باشد .

در این نمایش امیر جعفری ، ناهید مسلمی ، احمد کاوری ، شیدا خلیق ، علی صالحی به ایفای نقش می‌پردازند . همچنین منوچهر شجاع ( طراح صحنه ) ، لادن سید کنعانی ( طراح لباس ) ، سارا اسکندری ( ، سینا افشار (  علی صفری ( به عنوان دیگر عوامل اجرایی در این نمایش‌ حضور دارند .

نمایش « پـاییز » تا ۱۶ اردیبهشت ماه ، همـه روزه ساعت ۱۹:۳۰ به مـدت ۸۰ دقیقـه در تـالار شمـس (اقـدسـیه) به روی صـحنه می رود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *