در گفت و گو با تئاتر فستیوال :

هادی مرزبان : “بوی خواب” بسیار هوشمندانه و هنرمندانه است .


نمایش “بوی خواب” نوشته محمد چرمشیر و به کارگردانی سهراب سلیمی این روزها اجرای عموم خود را در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر پشت سر می گذارد . از جمله هنرمندانی که به تماشای این نمایش نشسته است می توان به هادی مرزبان از پیشکسوتان عرصه ی تئاتر اشاره کرد . خبرنگار تئاتر فستیوال طی گفت و گویی نظر وی را راجع به نمایش “بوی خواب” جویا شد که می توانید آن را در ادامه بخوانید .

تئاتر فستیوال

هادی مرزبان با بیان اینکه نمایش “بوی خواب” متن زیبایی دارد ، در مورد کارگردانی این اثر گفت : به نظرم این نمایش یکی از کارهای خوب در این یکی دو سال اخیر بود . کارگردانی آقای سلیمی بسیار هوشمندانه و هنرمندانه بود و خیلی خوب کارگردانی کرده بود . سهراب سلیمی معمولا کم کار می کند ولی وقتی کار می کند ، آن را به خوبی انجام می دهد و به نظرم این کار هم جزو کارگردانی های خوبی بود که او انجام داده است . او ریزه کاری های مهمی به خصوص در انتخاب بازیگران به کار برده بود .

کارگردان “تانگوی تخم مرغ داغ” در مورد انتخاب بازیگران نمایش “بوی خواب” ادامه داد : من همیشه می گویم انتخاب بازیگران یکی از زیرکی های کارگردان است . انتخاب بازیگران در این نمایش خیلی هوشمندانه و خوب بوده است . چه آقای دلخواه و چه خانم سلطانی و چه آقای زارع بسیار زیرکانه انتخاب شده بودند و بسیار خوب بازی کرده اند . دکتر دلخواه بازی بسیار هنرمندانه ای داشتند و جالب است بگویم که من امسال سه نمایش از آقای دلخواه دیده ام و هر سه بسیار زیبا بوده اند و در این کار هم بسیار خوب درخشیدند . دکتر دلخواه یک مقدار دیر به ایران آمدند ولی جای خود را خیلی خوب باز کرده است و من از کار او بسیار لذت بردم .

کارگردان “بنگاه تئاترال” افزود : آقای قاسم زارع هم بسیار خوب بوده اند . او بازیگری است که پیشینه و سابقه کاری خیلی خوبی دارد و در این کار هم مانند دیگر کارهایش یک سری نکات بازیگری مخصوص خودش را دارد که بسیار زیبا است و پرسوناژ برای مخاطب باورپذیر می کند . خانم سلطانی هم آنقدر خوب بود که من تصمیم گرفتم برای یکی از کارهایم که قرار است انشالله در سال آینده کار کنم ، از او دعوت کنم .  کارش بسیار خوب بود و شخصیت هایی که بازی می کرد ، همگی از طرف تماشاگر قابل قبول بودند .

مرزبان همچنین در مورد طراحی های نمایش “بوی خواب” گفت : طراحی صحنه و لباس فوق العاده بود و خیلی زیبا طراحی شده بود . طراح لباس خانم زینلیان بود که سابقه خیلی خوبی دارد و کارش بسیار زیبا بود . طراحی نور هم بسیار خوب و در خدمت کار بود . در مجموع به تمامی اعضای گروه نمایش تبریک می گویم .

۸ نظر ثبت شده است .

 1. Milad گفت:

  Zende bad ostad

 2. رضا گفت:

  نمایش بسیار خوبی بود.خانم سلطانی عالی بازی کردند ولی نقش آقای دکتر دلخواه را باید کسی با سن کمتر اجرا میکرد.در کل جزو کارهای تاپ این چند سال اخیر بود.

 3. لیلی گفت:

  به احترام استاد مرزبان حتما این نمایش رو می بینم

 4. مژگان تقی پور گفت:

  کار کردن اساتیدی مثل آقای سلیمی و دلخواه واقعا امیدوار کننده است . کاش راجب کار آقای مرزبان هم می پرسیدین که کی قراره اجرا کنند ؟ ممنون .

 5. کیارش رستمی گفت:

  فوق العاده فوق العاده فوق العاده بود …
  چه شبی بود… چه نمایشی …کلی لذت بردم

 6. ali گفت:

  salam khaste nabashid
  entekhabe bazigaran ali bood alalkhosos Dr delkhah bazishoon binazir bood
  enshaala movafagh bashan

 7. فرحناز گفت:

  خیلی نمایش خوبی بود واقعا موافقم با آقای مرزبان .

 8. خدادوست گفت:

  بسیار عالی . بازیگران این نمایش نقش های متفاوتی دارند . نقش قاسم زارع برای من هم خیلی جالب بود . متفاوت از چهره ی همیشگی اش در سریال هاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *