مصطفی عبداللهی:وضعیت بیماریم چندان مناسب نیست


مصطفی عبداللهی ، پیشکسوت تئاتر ایران ، چند سالی است که با بیماری سرطان خون دست و پنجه نرم می‌کند؛ اکنون حدود پنج شش ماه است که این بیماری مجددا به سراغش آمده و دیگر توان کار کردن ندارد. وی این روزها به دلیل تأخیر در تأمین آمپول های مورد نیاز برای درمانش باز هم مورد شیمی درمانی قرار گرفته است .

تئاتر فستیوال

مصطفی عبداللهی ، کارگردان و بازیگر تئاتر کشورمان این روزها به دلیل همکاری نکـردن مرکز بهداشت رسانه ملی به منظور درمان این هنــرمنــد و تأخیــر در تــأمین آمپــول‌های مورد نیاز برای درمان ، مورد شیمی درمانی قرار گرفته است ، وی در گفتگو با خبرنگار تئاتر فستیوال، درباره وضعیت عمومی بیماریش گفت : وضعیتم چندان مناسب نیست به این دلیل که باید از داروهایی استفاده کنم که هزینه آن مشکل است و هزینه بسیار زیادی می برد .

وی در ادامه در رابطه با هزینه های بیماری اش گفت : من در این ۱۲ ، ۱۳ سالی که بیمار بودم تا جایی که توانستم کار کردم و مرتب هزینه های سرسام آوری داشتم که قطعا خودم تهیه کردم و اموالی که داشتم را خرج درمان بیماریم کردم .

مصطفی عبداللهی با اشاره به پاسخ منفی مرکز بهداشت سازمان صدا و سیما بعد از گذشت ۲ ماه در خصوص حمایت های دولت گفت : حمایت های دولت خیلی مقطعی و ناچیز بوده و چشمگیر نبوده . متاسفانه من الان به وضیعت حادی رسیدم که محتاج این داروها هستم و هیچ جا ما را حمایت نکردند ، آنها حرفش را می زنند ولی اینکه بخواهند حمایت واقعی کنند، هیچ اتفاقی نیافتاده است و علیرغم این بدی حال باز هم من درخواست کار تئاتر می دهم و تلاش می کنم که کار کنم به این دلیل که وقتی من تئاتر کار می کنم ، احساس می کنم راحت تر با بیماری ام مقابله می کنم و اخیراً درخواست یک نمایشنامه داده ام که فعلا به طور تلویحی با آن موافقت شده است تا ببینیم چگونه خواهد شد .

۳ نظر ثبت شده است .

  1. غلامی نژاد گفت:

    آقای عبدالهی خدا کمکتون میکنه .. ما منتظره کارای خوبتون هستیم .

  2. میثم گفت:

    خدا همه مریض هارو شفا بده انشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *