“ویتسک” از کرمان به لهستان می رود


تئاتر “ویتسک” به کارگردانی آرمین قطبی برای شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر ” تالیزمان” راهی لهستان می شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، حسام اسدی مدیر روابط عمومی گروه تئاتر “بوتیا آل” کرمان اعلام کرد: تئاتر “ویتسک” به کارگردانی آرمین قطبی برای شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر ” تالیزمان” راهی لهستان می شود.

وی افزود این جشنواره که از تاریخ بیست و ششم آبان لغایت اول آذر ماه سال جاری در لهستان برگزار می شود هر ساله میزبان گروهای مستقل تئاتری است که خلاقیت و نوآوری از ویژگی های اصلی آثارشان محسوب می شود.

همچنین امین شجاعی سرپرست گروه تئاتر “بوتیا آل” در خصوص حضور تئاتر “ویتسک” در این جشنواره گفت: هیئت انتخاب آثار این جشنواره سال گذشته پس از تماشای تئاتر ویتسک در جشنواره “صحنه رنگی” آلمان، علاقه مند به دعوت از این اثر برای شرکت در جشنواره مذکور شدند.

شایان ذکر است تئاتر “ویتسک” اثر گروه تئاتر بوتیا آل پیش از این در کشورهای آلمان، ترکیه و اسپانیا نیز به روی صحنه رفته است. این اثر بر اساس نمایشنامه “ویتسک” اثر گئورگ بوشنر نویسنده فقید آلمانی با ترجمه ناصر حسینی مهر تولید شده است.

در این نمایش محمد رضا رمضانی نژاد، امیر نوروزی، شعله کوهستانی، آرمین قطبی به عنوان بازیگر و همچنین امین شجاعی، حسام اسدی، میثم سجادی مدبری، آرش اخلاقی زاده، مریم ترشیزی، مهدی رئیس زاده و فرانک گودرزی در تولید و اجرای این نمایش مشارکت داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *