اجرای شش نمایش در پاتوق کودک جشنواره عروسکی


پاتوق کودکان که در حاشیه هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران ـ مبارک و با عنوان «من حافظ کوچک میراث فرهنگی‌ام» برگزار می‌شود، از امروز کار خود را آغاز می‌کند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستاد خبری هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی، این پاتوق با هفت کارگاه و شش نمایش که در راستای شناساندن شاخص‌های میراث فرهنگی به کودکان در ایام برگزاری جشنواره اجرا می‌شوند، میزبان عموم مردم و با محوریت کودکان است.

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در روز نخست جشنواره؛ امروز یکم شهریورماه «آواهای سرزمین مادری» به کارگردانی داوود بختیاری، در پاتوق اجرا می‌شود.

جمعه؛ دوم شهریورماه «راز گل سرخ» به کارگردانی علیرضا ناصحی مهمان پاتوق می‌شود اما در روز سوم جشنواره، نمایش «که چی بشه؟» که کار گروهی دانش‌آموزی است، با حضور مربی نسیم یاقوتی و فرناز جهانبانی اجرا می‌شود.

نقالی فهیمه باروتچی برنامه پاتوق در چهارمین روز جشنواره است و رقص محلی «کاسه‌گردان» به کارگردانی مهدی حبیبی در روز پنجم شهریورماه در پاتوق برگزار می‌شود.

آخرین برنامه نمایشی پاتوق امسال، نمایش خیمه‌شب‌بازی «بارگاه سلیم خان» با نویسندگی و کارگردانی مشترک شهرزاد مبرهن و سیاوش ستاری است که در روز ششم شهریورماه اجرا می‌شود.

پاتوق  «من حافظ کوچک میراث فرهنگی‌ام» از یکم الی هفتم شهریورماه و هم‌زمان با برگزاری هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در مکان این پاتوق واقع در چهار راه ولیعصر، پارک دانشجو، جنب محوطه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک با دبیری مرضیه برومند یکم تا هفتم شهریور ماه برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *