«پدران، مادران، فرزندان» از ایتالیا به ایران می‌آیند


نمایش «پدران، مادران، فرزندان» به کارگردانی آرش عباسی که این روزها در جنوب کشور ایتالیا در حال اجرا است به زودی در تالار قشقایی مجوعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از مهر ، نمایش «پدران، مادران، فرزندان» نوشته و کار آرش عباسی که به تازگی دور دوم اجراهایش را در  شهر لچه ایتالیا و «catntieri teatrali koreja» آغاز کرده است از ۱۱ آذرماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر در قالب پروژه «ساختن از هیچ» در کنار چند اجرای خارجی دیگر به صحنه می‌رود.

این نمایش تولید سال ۲۰۱۵ گروه تئاتر «موج» در ایتالیا است و پیش از این در «teatri di vita» شهر بلونیا به صحنه رفته است. زبان نمایش ایتالیایی و قرار است در ایران با بالانویس فارسی اجرا شود. در اجراهای پیشین از سه زبان ایتالیایی، فرانسوی و روسی استفاده شده بود. همچنین بازیگرانی از کشورهای مختلف در این اجرا حضور داشته اند اما در اجرای جدید این نمایش دنیلا اسکارپاری از برزیل و صنم نادری از ایران حضور دارند.

همچنین نمایش «خانم» دیگر تولید گروه تئاتر «موج» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی که به زبان ایتالیایی اجرا شده هم قرار است چند اجرا در تالار قشقایی داشته باشد.

گروه تئاتر «موج» در پروژه «ساختن از هیچ»، سه ورک شاپ تئاتری با هنرمندانی از کشورهای لهستان و ایتالیا برگزار می‌کند که حاصل این کارگاه ها به اجرای عمومی خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *