همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی

پردیس تئاتر تهران میزبان «سایه به سایه» داود فتحعلی بیگی می شود


همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی در ۷ فروردین ماه ۹۶، نمایش «سایه به سایه» به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی بیگی در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، از ۷ فروردین ماه ۹۶ همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی نمایش «سایه به سایه» به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی بیگی در سالن علی نصیریان پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود.

نمایش «سایه به سایه» همانند دیگر آثار داود فتحعلی بیگی در فضای نمایش های ایرانی داستان پدری را روایت می کند که برای دختر و همسرش محدودیت هایی را ایجاد کرده است. در این میان قرار است برای دختر خواستگاری بیاید اما پدر از قبل داماد را انتخاب کرده و تمام قرارها را با پدر داماد گذاشته است. از قضا پدر داماد هم همین کار را کرده است. در این میان دختر و پسر تصمیم می گیرند قبل از ازدواج همدیگر را ببینند.

در این نمایش بازیگرانی چون داود داداشی، غلام بابوته، منیژه داوری، ساسان مهرپویان، مهدی صفاری نژاد، سپیده معصومی، محسن عسگری زاده، محمد رخشنده پی ایفای نقش می کنند.

نمایش «سایه به سایه» به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی بیگی همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی در سالن علی نصیریان پردیس تئاتر تهران و از ساعت ۱۹:۳۰ پذیرای مخاطبان تئاتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *