سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر :

پرستو گلستانی : در تئاتر دنیا ، تکنیک حرکت حرف اول را می‌زند .


 بیشتر هنرمندان فکر می‌کنند نمایش یعنی فقط داشتن دیالوگ درصورتیکه در تئاتر دنیا تکنیک و حرکت حرف اول را می‌زند.
تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال ، پرستو گلستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در گفتگو با روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ادامه داد: خیلی از هنرمندان ما امکان رفتن به خارج ازکشور را ندارند به همین دلیل نمی‌توانند آثار نمایشی بین‌المللی را ببینند اما جشنواره این فرصت را فراهم می‌سازد تا هنرمندان در کشور خودشان آثار برگزیده را ببینند.
این بازیگر که روز چهارم بهمن به تماشای نمایش «سار» از کشور ترکیه در تالار سایه تئاتر شهر نشست، افزود: ممکن است بسیاری از هنرمندان این گونه از نمایش‌ها را که هیچ دیالوگی ندارد،نپسندند زیرا همه فکرشان این است که اثر نمایشی باید دیالوگ داشته باشد.در صورتیکه در تئاتر دنیا تکنیک و حرکت، حرف اول را می‌زند.
کارگردان«سیرک سیار» درباره جشنواره و روند برگزاری آن مطرح کرد: برگزاری هر جشنواره به خودی خود اتفاق خوبی محسوب می‌شود که جشنواره تئاتر فجر هم از آن جدا نیست . بخصوص گروه‌های مختلفی که از سراسر کشور دور هم جمع می‌شوند تا شیوه‌های جدیدی را به یکدیگر ارایه بدهند.
گلستانی با اشاره به رویکرد جشنواره در بخش مرور افزود: منخیلیمخالفایننگاه نیستمچراکه این عمل باعث می‌شود جشنواره ما با شتاب‌زدگی مواجه نشود و از طرفی آثار تولیدی نمایش هم به خاطر شرکت در جشنواره تئاتر فجر و رقابت برای انتخاب شدن بیشترشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *