در مصاحبه اختصاصی با تئاتر فستیوال :

پرویز فلاحی پور : در مشهد از “باغ خونی” استقبال خوبی شد


نمایش « باغ خونی » به کارگردانی امیر بشیری در هفتمین روز از جشنواره تئاتر فجر ، در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه رفت و در این نمایش پرویز فلاحی پور ، بازیگر شناخته شده تئاتر ، سینما و تلویزیون بازی می کرد . به همین بهانه خبرنگار تئاتر فستیوال گفت و گویی با او انجام داده است که می توانید در ادامه بخوانید :

پرویز فلاحی پور درباره بازی در نمایش « باغ خونی » به خبرنگار تئاتر فستیوال گفت : آخرین حضور من در تئاتر به سه سال پیش بر می گردد که در سالن اصلی تئاتر شهر در نمایش « راه مهر راز سپهر » به کارگردانی شکرخدا گودرزی بازی کردم .

بعد از اینکه متن نمایش “باغ خونی” را برای من فرستادند ، به نظرم نوشته خوبی بود و این شد که من و آقای کامران تفتی تصمیم به همکاری با این گروه مشهدی گرفتیم . من هر چند وقت یکبار به تئاتر سرکشی می کنم و اصطلاحا بدنم را روغن کاری می کنم .

فلاحی پور درباره بازخوردهای اجرای عموم این نمایش در شهر مشهد بیان کرد : من و آقای تفتی حدود هفت یا هشت روز تمرین کردیم . با این که من می ترسیدم استقبال خوبی از اجرا نشود ولی استقبال بسیار خوبی شد . ما در آنجا بیست اجرا رفتیم و در هر بیست اجرا هم سالن پر بود . می‌خواستند به مدت ده روز اجرایمان را تمدید کنند که هم آقای تفتی و هم من وقت نداشتیم و به تهران برگشتیم . بعد از آن که این نمایش برای حضور در جشنواره تئاتر فجر انتخاب شد ، دو اجرا هم در جشنواره رفتیم .

بازیگر سریال شهرزاد که در سال ۸۹ با بازی در نمایش « لابی » به کارگردانی بیتا الهیان در جشنواره تئاتر فجر حضور داشت ، در رابطه با حضور در جشنواره تئاتر فجر توضیح داد : با بازی در نمایش « لابی » این افتخار نصیب من شد که در بیست و نهمین دوره از جشنواره تئاتر فجر ، جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کنم .

پرویز فلاحی پور در پایان در مورد سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر گفت : امسال همه آثار جشنواره تئاتر فجر را ندیده ام ولی طبقه بندی آثار را دوست داشتم و فکر می کنم در این زمینه رشد داشته ایم . چون گروه هایی که در حال حاضر کار می‌کنند ، افراد هوشمندی هستند و به صورت گسترده به اطلاعات دسترسی دارند ، از این جهت فکر می‌کنم آثار حاضر در جشنواره هم ، خوب باشند . امیدوارم همه دوستانی که در این حیطه کار می‌کنند ، موفق باشند .

يک نظر ثبت شده است .

  1. حسین خانی گفت:

    بازی آقای فلاحی پور خیلی خوب بود
    ولی نمایشش رو خیلی دوست نداشتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *